Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Anyukák! 9 éves kisfiatok...

Anyukák! 9 éves kisfiatok előtt még mutatkoztok meztelenül (pl. fürdés. )? Mennyi életkor a határ? 35/N

Figyelt kérdés
2010. febr. 11. 13:56
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
72%
nekem ugyan lányom van, de mi sosem mutatkoztunk egymás előtt meztelenül. egyébként ha 9 éves, lassan célszerű lenne ezt elhagyni, persze ha megoldható. kb az 5 éves kort tartom elogadható határnak egyébként, hamár valahol divat :)
2010. febr. 11. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tenném, de sokan nőttek már fel így és nem lett bajuk. Ők valószínűleg másképp fogják értékelni a meztelenséget, mint mások. De szerintem csak ennyi. Ha nem zavarja, nem hiszem hogy gond lenne. Bár nem vagyok szakértő.
2010. febr. 11. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem ne mutatkozz előtte, mert később problémája lehet ebből, hogy természetesnek gondolja a meztelenkedést mások előtt. Megspórolod ennek az elmagyarázasat. Nemrég voltunk wellness hétvégén. Hát hogy is mondjam, elég gusztustalan volt, ahogy egy fiatal fiú az idősebb nők meg gyerekekk előtt flangált a pecsenyevörösre sült csupasz fenekével. Dehát nem gondolom, hogy nekem kellett volna ezt elmagyarázni neki.
2010. febr. 11. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
77%

Hát nem!!!

Elég morbid.De kinek hogy.....

Már nem kicsi,tudja,hogy mit lát.

Max.4-5 éves koráig...

2010. febr. 11. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
72%

pl:dr.ranschburg jenőnél azt olvastam egyáltalán nem javasolja mi

tartjuk is magunkat ehhez

2010. febr. 11. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
49%

Én láttam Apukámat, persze nem flangált pucéron, de nem is bújkált. Teljesen egészséges a szexualitásom (sőt) és nem is vetkőzöm le az utcán..

Kislányom még csak 2 éves, ezen én nem is gondolkodom. A férjem sem bújkál.

2010. febr. 11. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
88%

Ha már idézünk, akkor pontosan: Ranschburg Jenő, azt mondta : Én idős ember vagyok, koromból fakadóan, édesanyámat még hálóruhában sem láttam. Így én személy szerint nem pártolom a meztelenkedést. De ha egy családban természetes dolog ez, akkor nincs ezzel semmi baj. Nyilván ha a gyereket zavarja, esetleg felizgatja a látvány, akkor figyelni kell rá.


Személy szerint úgy gondolom, hogy itt nyilván nem arról a z esetről beszélünk, hogy a kisfiú elé odaáll az anyuka vagy apuka és bámulják egymást, hanem ha pl fürdik anyuka és a gyerek bemegy kezet mosni, esetleg kinyitja az ajtót mert kérdezne valamit. Én nem gondolom, hogy bármi gond lenne ezzel. Ranschburg Jenővel egyetértve, feltéve, hogy ez nem okoz gondot egyik félnek sem.

2010. febr. 11. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
ja és eszembe jutott a flangálás ellen egy nagyon édes történet: a barátunk szomszédai a "szabad meztelenkedés" hívei voltak. Aztán egyszer a liftnél a kislány a barátunk kisfiától kérdezte: A te kukid mekkora? Mert az én apukámnak ekkora nagy van" És mutatta a korrekt méretet. Na eztán elgondolkodtak a meztelenkedésen. Legalábbis a nyíltan, egymás előtt flangáláson.
2010. febr. 11. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Szerintem sem helyes egy 9 eves gyerek elott meztelenul mutatkozni.
2010. febr. 12. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Én meg azt mondom,hogy nem KELL meztelenkedni,de takargatni,bújkálni sem kell!Ha ketten mennétek uszodába a kisfiaddal,egyedül öltözne a férfi öltözőben?Szerintem nem küldenéd oda.Én is láttam ilyen idős koromba mesztelenül apukámat(anyukámat) és a férfi öltözőben öltöztünk,amikor mentünk uszodába.Nem mutogattam,nem kiabáltam,hogy:Nézd milye vana bácsinak!

Természetes volt.

Az arany középutat válaszd.Fehérneműben meg aztán tényleg nincs semmi,ha úgy lát.

2010. febr. 12. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!