Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ovodai ballagási ajándékba...

Ovodai ballagási ajándékba tényleg gagyi a 3fiurol együtt foto keretben az ovónéniknek és virág?

Figyelt kérdés
3 fiu ballag csak az ovodábol jo barátok! 2ovonő van és 3dadus költséghatékony ötleteket várok!
2015. febr. 18. 16:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
40%
Miért lenne gagyi? Mégis milyen emléket kéne adni róluk? Ez tökéletesen jó szerintem.
2015. febr. 18. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem az óvónőknek nem nagy öröm fotót kapni a gyerekekről... Végül is nem az ő gyerekeik.

Szerintem egy-egy kis bonbonnak és/vagy virágnak jobban örülnek.

Attól még, hogy a foglalkozásuk óvónő, gondolom nem idegen gyerekek képeit akarják otthon tartogatni.

2015. febr. 18. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem elegendő, nem kell túlzásba vinni, meg a tavalyi ballagók ajándékát túllicitálni.
2015. febr. 18. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
87%
Azért nem tartom jó ötletnek, mert most mit csináljon vele? Kitenni otthon nem hiszem, hogy fogja, bár nekem van az otthonomban kép egy ksilányról, de vele és a szüleivel 3 év után is heti szinten tartjuk a kapcsolatot és az oviban is nagyon közel állt hozzám. De most ha minden gyerekről tettem volna ki képet tele lenne a lakásom gyerekek képeivel:) Talán egy képeslap, a gyerekek képeivel, esetleg maszatolhatnak is rá valamit, virágot az ujjukkal, ilyesmi.
2015. febr. 18. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
34%
Mi fehér bögrére festetjük rá a lányom fényképét és azt kapja 2 óvónő meg egy dadus.Ilyent ti is tudtok csinálni.Vagy valami kerámia féle virággal össze dobjátok a pénzt és olcsón meg van.
2015. febr. 18. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
én mikor gyes-re eljöttem a bölcsiből ahol dolgoztam, a szülőktől egy fotókönyvet kaptam az elmúlt 3 év fényképeivel amióta ott dolgoztam, az összes gyerek benne van aki ebben a 3 évben hozzánk járt, én rettenetesen örültem neki, ennél szebb ajándékot nem is adhattak volna :) és igen, elő szoktam venni nézegetni :)
2015. febr. 18. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
86%
És mit fog csinálni vele? kiteszi otthon a polcra? Te sem gondolod komolyan! Akkor már inkább bögre legyen a "Legjobb óvónő" felirattal. Lehet, hogy imádta a 3 srácot, de azért csak az óvónőjük, nem a nagymamájuk, hogy a köv. x évben őket nézze bekeretezve otthon.
2015. febr. 18. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem bekeretezett fotót teljesen felesleges adni, nyilván nem fogja kitenni, nem rokon, nagyszülő stb., ha én óvónő lennék, én sem tenném ki otthon idegen kisgyerekek képeit. Inkább akkor valami praktikus kis ajándék vagy bon-bon virág stb.
2015. febr. 18. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
42%

Az én anyukám óvónő volt, aztán bölcsis néni lett. Nálunk vannak kint otthon "idegen" gyerekekről képek.. :) Engem sosem zavart. Ők is az életének a részei, ahogy én meg a tesóm is.

Szóval szerintem jó ajándék!

2015. febr. 18. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Anyósom óvónő, ő örül a képeknek. Nem teszi ki őket a falra, de elő szokta venni nézegetni őket, nosztalgiázni. Csoportkép van kitéve nála, mindig az aktuális csoportról.


Ő egyébként főleg a kis csomagoknak örül: tea, kávé, bon-bon, bor. Egyszer kapott egy főszer-válogatást, annak is nagyon örült.

Talán valamennyire már ismeritek, tudjátok mit szeret.

2015. febr. 18. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!