Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » 16 éves vagyok és a barátnőmme...

16 éves vagyok és a barátnőmmel 2 éve leszünk együtt mit adhatok neki?

Figyelt kérdés
Szereti a virágokat, állatokat, nagyon nyitott meg kedves :) de már tényleg annyi mindent adtam neki nem tudom mit lehetne ami talán jobb vagy egyedibb mint eddig minden más volt. :(

2014. júl. 9. 08:43
 1/5 anonim válasza:
Kérdezd meg a szüleit!!!
2014. júl. 9. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
43%
Adj neki fenykepalbumot!:)amiben a közös kepeitek lennetek:)annak nagyon örülne:)elkeszidheted saját kezűleg is akár:)
2014. júl. 9. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Mindkettő jó ötlet :D Köszönöm :)
2014. júl. 9. 18:15
 4/5 anonim ***** válasza:
Vegyél neki könyvet. Valamilyen nagyobb albumot: Magyarország kastélyai vagy hasonlót. Nézz körül könyvesboltban.
2014. júl. 10. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
15%
Vibrátort,ha te nem leszel a barátja,és szakítotok,tudja magát mivel izgatni helyetted is..sexshopban beszerezhető..,de eggy kis aproság,pl:napszemüveg,számológépirattartó telefontartó,ami a mindennapokban ott van vele,és rád gondol:) ezek a dolgok általában bejönnek:)Jól válassz ám!
2014. júl. 10. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!