Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Két év körüli gyermeketek...

Két év körüli gyermeketek mennyire bújós és mennyire anyas?

Figyelt kérdés

A kisfiam két éves múlt,de még mindig óránként legalább 1x mondja,h Anya bújj,ha puszit kérek mindig ad,csak én altathatom.ha elmegyunk vmilyen klubba - heti 3-4x járunk- akkor is menjek vele mindenhova.jól eljatszik egyedül,csak legyek mellette


Egyik sem zavar,sőt... Inkább az érdekelne minden kicsi ilyen, és ez hamarosan elmulik,vagy egy bújós kisfiút fogtam ki, és ilyen is marad :-)


2015. márc. 5. 08:11
 1/5 anonim ***** válasza:

Nálunk nagyon bújós és nagyon apás. :(

Gondolom azért alakult ki ez így, mert a nagyobbik nagyon kisajátít engem, így neki maradt apa. De ha csak én vagyok otthon, akkor szerencsére én is jó vagyok neki és bújik.

2015. márc. 5. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az én kisfiam kicsit már nagyobb, júniusban lesz 3 éves, de most is olyan, mint 2 évesen. Bújik, puszit is sokszor ad, de önálló. Ő szívesen eljátszik másokkal is, 2 évesen kezdett a nagyszülőknél aludni, ma már kéri is néha hogy ott aludhasson. Anyás, de az apjával vagy a nagyszüleivel is gond nélkül elvan, ők is altathatják. Ő mondjuk 2 éves kora óta csanás, nyilván ez is hozzájárul az önállóságához, de előtte is ilyen volt.

A gyerekek totál mások, vannak anyásabbak és vannak kicsit önállóbbak. A tiéd bújós, biztos fog nála is ez változni, de ő szerintem ilyen fajta.

2015. márc. 5. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ebben a hónapban lesz 2 éves a kisfiam, egyáltalán nem anyás, nagyon ritkán bújik, nekem hiányzik is hogy kicsit jobban odalegyen értem. Az apját nagyon szereti, na meg a nagyszülőket, én meg vagyok az anya aki kielégíti minden igényét.
2015. márc. 5. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nagyon anyás,mindenhova vinnem kell magammal,sir,ha muszáj elmennem nélküle és nem viszem. Bújós is,még szopizik.
2015. márc. 5. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nálunk 2 gyerek van.A nagyobbik 4 éves kislány.Ő apás de nagyon.Állandóan rajtam csüng és nagyon imádom :) Mondjuk ő mindig is ilyen volt.És van egy 2 éves kisfiunk is,ő viszont anya,anya és anya.Mindig megy oda hozzá,hogy "Ana,nagy ölelész" :) És a "puszi babának". Szóval ő pedig anyás nagyon.
2015. márc. 5. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!