Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Tavaszi ruhákat, cipőt,...

Tavaszi ruhákat, cipőt, kabátot mikor veszitek meg a gyermeketeknek?

Figyelt kérdés
2015. márc. 7. 21:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Mivel használtan is szoktam vásárolni, ezért ha látok egy jó darabot év közben, akkor megveszem, mert a méretet azt tudom már előre. Ugyanígy árleszállításkor is vásárolok a következő évre (pl. téli kabátja így van olcsóbban már jövőre). Ezért minket már nem ér felkészületlenül a tavasz, már holnap tudnék mit ráadni, ha hirtelen 20 fokra felmenne a hőmérséklet :-) Azonfelül nem kell egyszerre annyi mindent vásárolni és sok pénzt kiadni. Mivel kisgyerekről van szó, ezért még sapkából is újat kell venni mindig, nem beszélve a cipőről, amit egy szezonon belül is kinőhet.
2015. márc. 7. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mi pont ma vásároltunk be :)
2015. márc. 7. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Cipője van, 2-t vettem ősszel, egyelőre jó. Április végén kap egy újat. Kabátja még jó tavalyról. Nadrágokat kell vennem.

6 éves fiú.

2015. márc. 7. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Folyamatosan. Nemrég vettem a Lidl-be cipőket és pólókat. Kabátja van. Még 3/4-es nadrágot szeretnék venni, ami oviba jó lesz és szandált, ami elöl fedett.
2015. márc. 8. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én is folyamatosan vásárolok. Ősszel vettem egy tavaszi kabátot, az most pont jó lett rá.

Cipőt a héten vettem neki.

Nemrég volt bababörze, akkor vettem pár gatyát és vékony kardigánt. Hosszú ujjú pólókat kell majd vennem neki, azt nem csak tavasszal hord, hanem azért nyáron is, ha kicsit hűvösebb van.

2015. márc. 8. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Egyrészről az ősziek közül is jó még néhány, másrészről én is folyamatosan vásárolok, így nem ér váratlanul az időjárás változás.

A Lidl-ben, Aldi-ban, Tesco-ban, Decathlon-ban stb. jó cuccok szoktak lenni és sokszor leárazva veszem meg azokat, amire csak később lesz szükség.

Pl. jan-ban a Reno-ban 20%-os leértékelés volt és találtam egy utolsó páras Adidas cipőt, ami a nagyobbik fiamnak pont jó lesz tavaszra, 3800 Ft volt, annyiért nem hagytam ott :)

A párom sokszor a fejét fogja, hogy mindig találok vmit, de azért belátja, hogy így spórolunk is és nem kell kapkodva vásárolnunk.

Ja, meg tavaly a H&M-ben volt 20%-os gyerekruha akció, akkor vettem vagy 5 nadrágot, amik most lesznek jók a nagyra, mert tavaly nyáron szinte nem is nőtt semmit.

2015. márc. 8. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!