Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mikor veszitek meg a tavaszi...

Mikor veszitek meg a tavaszi cipőt és szandált gyermeketeknek, és kb. hány fokban adjátok rá? 1-2 évesnek?

Figyelt kérdés

2013. márc. 13. 12:09
 1/9 anonim ***** válasza:
Tegnap előtt vettük meg a tavaszi cipőt, szandál cipője van (kaptuk ajándékba), szandált majd májusban veszünk. 17hónapos.
2013. márc. 13. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Májusban lesz 2 éves a fiam.A múlt héten vettünk neki egy kis tépőzáras tavaszi zárt cipőt,szandált még nem.Használta is egész héten,mert 17-18 fokok voltak.De ma újra előkerült a téli béléses bakancs,mert 10 fok sincs,és esik.Szóval 17-20 fokban adom rá a tavaszi cipőcskét,25 foknál meg majd jöhet a szandál. :)
2013. márc. 13. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anyács ***** válasza:
Múlthéten vettem egy tavaszi cipőt, de nem mertem még ráadni, meg annyira cuki kis cipő, hogy kicsit még sajnálnám. Szandit húsvétra fog kapni nagyszülőktől!
2013. márc. 13. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Májusban lesz az enyém is 2. Mi is múlthéten vettünk egy tavaszi magasszárú tépőzárast ( nem volt egyszerű, mindenhol max egy fajta volt belőle), szandit, majd ha már tényleg meleg lesz.
2013. márc. 13. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Fiam április végén tölti a kettőt 8-1 fokban már ráadom a tavaszi cipőt,de ha esik marad a vízálló bakancs,még nem vettem tavaszi cipőt,mert jó volt rá amit ősszel vettem,viszont már szólt,hogy nyomja lábát,hát igen 2 hét alatt sokat nőtt,úgyhogy jövőhéten mehetek venni,szandált májusban vagy júniusban veszek majd
2013. márc. 13. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
*8-10fokban
2013. márc. 13. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 zabmester ***** válasza:
Tavaszi cipőt ma megyünk venni, szandállal még várok, amíg olyan lesz az idő. Illetve valami nyitott cipőt kap majd még az oviba benti cipőnek, mert már kell, ez lehet később kinti is majd.
2013. márc. 13. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 zabmester ***** válasza:
Ja, bocsi, nem láttam, hogy 1-2 évesnek, bár mondjuk ekkora korában is ilyentájt vettem neki a tavaszi cipőt.
2013. márc. 13. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Tavaszit keresek neki napok óta, de nem nagyon van kínálat. Még a téli bakancsot hordja, az vízálló és meleg. De ha 10 fok körül lesz a hőmérséklet, akkor rá fogom adni az újat, feltéve, ha találok végre.

Szandált majd akkor kap, ha jön a meleg. Május körül.

2013. márc. 13. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!