Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mennyi idős korig adtatok a...

Mennyi idős korig adtatok a gyermeketekre bodyt?

Figyelt kérdés
2015. márc. 9. 17:39
 1/10 anonim ***** válasza:
22 hónapos a fiam, még minden nap adok rá. Úgy tervezem, a kánikuláig, mert akkor csak poló+gatya lesz rajta, és a szobatisztaságot is akkor kezdjük majd "gyakorolni".
2015. márc. 9. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
3 éves koráig kb.
2015. márc. 9. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Enyém 18 hónapos. Gondoltam megpróbálom a bilire szoktatást és az macerás bodyba. Vagy végülis még úgyis sokáig segítség kell neki, lehet nem baj ha body marad és én gombolgatom ki-be neki.
2015. márc. 9. 18:13
 4/10 sandrachnologic ***** válasza:
Amit szobatiszta nem lett, vagyis 30 honapos koraig.
2015. márc. 9. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Kicsit korai még a próbálkozás.

Amúgy oldalra fel tudod kapcsolni addig, amíg ül a bilin.

2015. márc. 9. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Hát szerintem is korai, csak gondoltam megpróbálom. De nem erőltetem, próba volt.
2015. márc. 9. 18:58
 7/10 anonim ***** válasza:
Kisfiam 2,5 èves, ès mèg bodyt hord, bár szòltak a bölcsiből, hogy elèg macerás bodyval wcre ültetni. Mèg nem szobatiszta, de nèha rákèreszkedik a wcre, ismerkedik a dologgal. Lehet a teljes szobatisztaságot nem is várjuk meg a body elhagyásával, de mèg várok, hogy jobb idő legyen, ìgy nyugodt vagyok, hogy nincs kint a dereka.
2015. márc. 9. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Kislányom mikor betöltötte a 2 évet nappalra nem volt pelusa akkor még éjjelre volt body.. 2 év 4 honaposan már éjjelre se volt pelus azota teljesen elhagytuk a bodyt.
2015. márc. 10. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
2 évesem még hord bodyt, nappal és éjszaka is. Ha szobatiszta lesz akkor már biztos nem adok rá mert macerás lenne.
2015. márc. 10. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nem korhoz kötöm. A 98-as méret eléréséig vagy a szobatisztaságig. Amelyik előbb lesz.

Lányomnál kb. egyszerre történt a kettő, majdnem 3 éves volt ekkor és szerencsére nyár is volt :)

A fiam még csak most lesz 2 éves, de 92-es méretet hord. NYártól már neki sem lesz body, viszont szerintem a szobatisztaság még arréb lesz. Nem tudom, hogy a pelust mi fogja majd megtani neki amikor már súlya lesz...

2015. márc. 10. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!