Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért nem adtok már body-t a...

Miért nem adtok már body-t a még pelusos gyermeketekre? Hogy marad akkor a pelus rendesen a helyén? Mennyi idős koráig adtatok rá body-t?

Figyelt kérdés
2011. febr. 23. 13:23
 1/8 anonim ***** válasza:
14 hónapos és még body-zunk. Én addig fogom ráadni amíg szobatiszta nem lesz. Nyár elején fogom megpróbálni bilire szoktatni...
2011. febr. 23. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Mi is használunk még bodyt, 17 hónapos. Mi is nyáron próbálkozunk bilire/WC-re szoktatással.

Tavaly nyáron sokszor adtam rá csak egy pólót, de akkor bugyis pelust használtunk, azt nem tudta széttépőzárazni, ahhoz nem kellett body.

2011. febr. 23. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

A bodynak semmi köze ahhoz, hogy a pelus a helyén maradjon. Ezt meg honnan veszed? A kislányom tavaly egész nyáron kis rucikat hordott, és lám, nem jött le róla a pelus....

Amúgy elmúlt két éves, még pelusos, és van rajta body. tavasztól nem fog hordani, lezdődik a bili-projekt.

2011. febr. 23. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

22 hónapos a kislányom. Bodyt adok rá minden nap. Sok 86-os jó neki még, de már 92-est vettem neki. Egész tavasszal ráadom majd a bodyt. Őszre vettem a Scamp-tól egy db 98-ast is, mert nagyon tetszett a mintája.

Nyáron indulunk neki a szobatisztaságnak. Addig mindenképp bodyt hord.

2011. febr. 23. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

20 hónapos fiam van.. bodyt hord. Mi is nyáron állunk rá a szobatisztaság kérdésére, akkor kevesebb bodí lesz rajta.


Nálam igenis a helyén tartja a pelust, meg a gyerek se tud hozzányúlni. Ha csak póló és gatya van rajta simán benyúl és letépőzárazza a pelust. A body még a derekát is védi, így egy ideig mindenképp marad!

2011. febr. 23. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mi is bodyt hordunk a 27 hónapos lányommal. Nincs kint a dereka, azért adom rá. De néha bilizünk, és akkor zavar, hogy belelóg. Ha nem lesz pelusos, akkor nem adok rá majd bodyt. Nincs is már sok: 2 rövid ujjú és 5 hosszú ujjú. Sokszor adok rá atlétát, ha itthol vagyunk, és rá persze felsőt. Nem szokta levenni a pelust, nem is kapcsolom rá neki a bodyt.
2011. febr. 23. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekem 21 hónapos a fiam.Nyáron elkezdjük a szobatisztaságot és akkor nem fogok bodyt adni rá.Szeptembertől megy bölcsibe és én is vettem pár 98-as bodyt a biztonság kedvéért.

Alapvetően nekünk teljesen mindegy,hogy pólóba vagy bodyba van itthon nem csúszik le a pelus és nem is piszkálja.

Tavaly nyáron 13-14-15 hónapos volt és akkor csak bugyipelust tudtam ráadni mivel egy szál trikó volt rajta és rendszeresen leszedte magáról a tépőzáras pelust.

Így,hogy van rajta nadrág nem piszkálja.

2011. febr. 23. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
22hónapos a babám nappal már szobatiszta még mindig body-zunk mert jobban védi a derekát,ha majd nappal már nem body-zunk éjszaka még akkor is ráadom majd amig ott nem lesz szobatiszta:)
2011. febr. 23. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!