Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hol érdemes kisgyereknek új...

Hol érdemes kisgyereknek új biciklit venni?

Figyelt kérdés
Már tud bringázni, az első bicaját lassan kinövi. Ezért szeretnék neki 16-osat venni. Hol érdemes körbenézni?
2015. márc. 11. 11:52
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Hát, mi se a Decathlonban kezdtünk. A férjem körbejárta a témát, és nálunk tényleg van 3 sarokra egy bringabolt. Na, ott sem vettünk. A szomszéd gyerekekét is megnéztük, volt olyan márka, amit ott esett ki. Amit megvettünk tényleg jó minőségű és miután fiúgyerek használja pont egy éve, tesztelve is van rendesen.
2015. márc. 11. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Bp-i vagyok a budaörsi decathlon negyed órányira van, szóval nem távolság. Milyen márkát ajánlotok? Sajnos rohadtul nem értek hozzá.
2015. márc. 11. 13:45
 13/13 anonim ***** válasza:

decathlonos van mindkét gyerekemnek évek óta. 14-essel kezdtünk nekik (szintén decathlonból), aztán lett 16-os, majd 20-as. Mi is nagyon körbenéztünk, meg van bicószerelő ismerősünk is, ő is segített, így választottuk anno ezeket mind - bár nem mindet újonnan.

Pl a decathlonnak van a Trocathlon nevű bizományi rendezvénye, mi a legtöbb bicót ott vettük, a bolti árnál kb 1/3, 1/4 árral kedvezőbben. Meg vateráztam is már B"Twint nekik.

Ismerőskörben a tesco-s auchan-os, mindenféle bicók sorra mennek tönkre. Nekünk a decathlonosokat még egyszer sem kellett probléma miatt szervizeltetni (csak szezon előtt szoktam átnézetni őket az ismerősömmel). Minőség és megbízhatóság tekintetében nagyon jó gépek, jó ár-érték aránnyal. és tényleg ajánlom a trocathlon rendezvényt

2015. márc. 13. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!