Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » SOS! Mi valt be nektek gomba...

SOS! Mi valt be nektek gomba okozta pelenkakiutesre?

Figyelt kérdés
21 honapos kislanyom kezdodo tudogyulladasra kapott kezelest, es a betegseggel parhuzamosan kialakult egy csunya pelenkakiutes, az orvos szerint gomba eredetu. Kaptunk ra Merbromini ecsetelot es Canesten kremet, ezek nagyjabol eltuntettek, de ahogy abbahagyom a kezelest ujra elszaporodik. Mar ketszer vegigcsinaltam de a piros ecsetelo higanytartalma miatt mar nem merem folytatni. Amit probaltam meg gyogyszertari popsikenocs az ung. antiphlog pro inf, es a dm-es popsikremek, de nem valtak be. Milyen mas hatasos lehetosegek vannak?

2015. márc. 15. 16:32
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom pelenkától volt-e de gomba volt, canesten, de mikor már elmúlik akkor is kenni kell még, sőt az a legjobb ha naponta többször is kenve van. Szóval mikor nagyjából eltűnik ahogy írod ne hagyd abba a kezelést még kend akár egy hétig is. Nálunk majdnem hogy egy hónap volt mire elmúlt, de azóta sem jött vissza.
2015. márc. 15. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Így kérd a gyógyszertárban:Bór-Cink kenőcs.

van 3 gyerekünk.volt ilyen gondunk.2-3 nap alatt elmúlt.nem jött vissza!

580 ft. Minden pelenkázás után kend.hagyd előtte megszàradni a bőrt.mert a gond hogy miután popsitörlővel letörli az ember az még nedves és ha erre rákenik a krémet akkor ott jól lefedik a bőrt és ott tud szaporodni a gomba.

csináld azt amit javasoltam.mond a gyogyszertárban ilyet adjanak.

üdv.egy védőnő :)

2015. márc. 15. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Mi kaptunk rá valami lila színű, patikában kikevert ecsetelőt és valami speciális krémet, amit szintén a patikában kevertek ki nekünk.

Menj vissza a dokihoz, vagy a patikában kérdezz rá a saját készítésű termékekre és írass másikat.

A Canesten sajnos semmit sem ér.

Amit még javasolni tudok, peluscserénél, kakálás után ne popsitörlőt használj, hanem langyos vizet vagy kamillás vízzel mosd le. A popsitörlő még jobban csípi szegénykének.

2015. márc. 15. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A boraxos popsikrém nekünk mindig segít.
2015. márc. 15. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Naturlandos Borax Glicerint kaptunk rá.
2015. márc. 15. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
2-es vagyok.ugyanazt írta a 4-es is.
2015. márc. 16. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
koszonom mindenkinek, a bor-cink kenocs tarolt, szepen kinyirta a gombat
2015. ápr. 1. 16:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!