Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szerintetek problema, ha 14...

Szerintetek problema, ha 14 honaposan meg babakocsiban ul?

Figyelt kérdés

10-11 honaposan kezdett el jarni. Eleg hamar belejott es stabil lett a jarasa.

Probalkoztunk itthon kez a kezben setalni. Nagyon jol osszejott.

1 eves kora korul mentunk le eloszor babakocsi nelkul setalni. Fogta a kezem, egesz jol ment.

Viszont a legtobbszor most mar elindul a vakvilagba. Persze, sokaig fogja a kezem, de aztan gondol egyet, elengedi es makacsul, "csak azert is" mast csinal, mint amit "kellene".

Szolok neki, hivogatom, de van, amikor csak ramnez es nevetni kezd. Mintha kirohogne.

Az ut mellett nem engedem el a kezet, meg akkor sem, ha probalja kihuzni a kezet.

Ha meglat egy buszt, autot, barmit, akkor orakig kepes lenne egy helyben allni es nezni.

Egy 10 perces utat kb.2 ora alatt tettunk meg tegnap ugy, hogy 2* buszra szalltunk 1-1 megallora!


Nagyon gaz lenne, ha meg a babakocsit hasznalnam?

Vagy inkabb eroltessem a seta, utcai szabalyok neveleset es probalkozzak?


2015. márc. 17. 10:50
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Amikor raersz, setaljatok.

Ha pedig idore kell menni, akkor babakocsizzatok.

2015. márc. 17. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Pont azt akartam írni, mint az első!


A sétálást is meg kell tapasztalnia, tehát csak azért ne tedd babakocsiba, hogy szót fogadjon.

Viszont, ha siettek, ügyet intéztek, akkor tedd be a babakocsiba és kész. :)

2015. márc. 17. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
14 hónaposomat még babakocsiban szállítom, ő nem fogja a kezem, csak ha fél, és mindig más irányba megy, a lényeg, hogy a legsárosabb helyre, tüskés bokorba, eldobott szemét után teperne, ha hagynám sétálni. Így elbabakocsizunk egy parkba, játszótérre és ott mehet, amerre akar. Hamarosan kap egy triciklit, remélem be fog válni a kocsi helyett.
2015. márc. 17. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Mi is még simán babakocsiztunk 14 hónaposan, mert mindenfelé ment az utcán, és nagyon hamar el is fáradt a nagyobb távolságokon. Most, két éves korára jutottunk el odáig, hogy kézen fogva hajlandó velem jönni hosszabb távolságra, és nem akar elkóricálni. Viszont ha nagyon gyorsan kell odaérni valahová gyalog, akkor még most is elővesszük a babakocsit. De már csak nagyon ritkán van ilyen.
2015. márc. 17. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
0%

"de van, amikor csak ramnez es nevetni kezd. Mintha kirohogne.

Ha meglat egy buszt, autot, barmit, akkor orakig kepes lenne egy helyben allni es nezni."

"Egy 10 perces utat kb.2 ora alatt tettunk meg tegnap ugy, hogy 2* buszra szalltunk 1-1 megallora!"


Amit irtal, ez egy kicsit aggodalomra int, ugyanis elegge autista/asperger's szindrom gyanuja.

2015. márc. 17. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
ugyan már..! még kétévesen sem gáz. hiszen ha dolgod van,és haladni is akarsz akkor ezt egy 14 hónapossal képtelenség. a legjobb a kettőt ötvözni. amikor sietsz,akkor vedd ki a babakocsiból-és hagyd had menjen. amikor meg elfárad,vagy neked kell már sietned akkor nyugodtan visszarakhatod. ennyi!
2015. márc. 17. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
jav: mármint amikor nem sietsz..-arra értettem hogy olyankor vedd ki .. :D
2015. márc. 17. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Na en meg a ket evesemet is belerakom a babakocsi ba, ha sietunk. Nem erzem gaznak. Egyebkent soha nem ernek celba, haza meg plane nem :)
2015. márc. 17. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Az én fiam már 2,5 éves, de még mindig gyakran ül babakocsiban. Reggel azzal megyünk bölcsibe. Délután már sétálgathat kedvére, ha elfárad belül, de amúgy, ha gyalog kéne menni reggel, estére se érnénk be. :) Tehát én is azt mondom, mint az előttem szólók, amikor ráértek akkor had mászkáljon kedvére, ha viszont sietni kell, akkor üljön babakocsiba. Az első gyerekem 2 éves kora után már nem nagyon ült babakocsiban, de ő addigra ügyesen motorozott és szépen haladtunk. A kicsi viszont annyira nem nagy motoros, most kezdett biciklizni, de még nincs olyan rutinja, a hosszú gyaloglást sem bírja, így mivel ölben cipelni már igen megterhelő, én minden probléma nélkül beültetem a kocsiba (ő szeret egyébként babakocsizni).
2015. márc. 17. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Meg kicsi. Semmi baja nem lesz ha benne ul a babakocsiba. 14 honaposan nehez meg vele megertetni hogyan kell kozlekedni...

A vilagban mindenki siettet mindent. Nem kell rohanni. Most meg ugy is hamar elfarad. En a fiamat 3 eves kora korul kezdtem leszoktatni a babakocsirol. Mostmar O kibirja hogy nem alszik el 1-2 ora frifriss levego utan. De a kicsi meg babakocsis 2 eves mult nemreg. O meg szuszizik a buszon, mert elrazza vagy jatszoterezes utan. A nagyobbik kibirja hogy haza erjunk. O amugy 3,5 eves.

2015. márc. 17. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!