Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 4 évesnek milyen rollert...

4 évesnek milyen rollert ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Nekem eddig ez tűnik a legjobbnak:

[link]


Nem tudom milyen ami ár-érték arányban jó lehet. De javítsatok ki ha rosszul gondolom, de szerintem ha elöl van két kerék és nem hátul, akkor az stabilabb lehet vagy nem?

Nem szeretnék gagyit, ha már egyszer veszek akkor nem szeretném ha csuklana mindenfelé, de azért ne legyen méregdrága se.

Alig találok a játékwebshopokon, vagy olyan van ami bébiroller, teljes műanyag, de olyat se akarok amit megmozdítani se tud, mert nagyobbaknak való.


2015. márc. 24. 18:41
1 2
 1/17 sandrachnologic ***** válasza:
A decathlonban van 6000 forintért olyan ami 125 centis meretig ajánlott. Könnyített acelvazas, de csak két kerekes? Moert akarsz három kerekest? Pont az a lenyeg, hogy egyensulyozzon, nem? :)
2015. márc. 24. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
hát igen, csak féltem, hogy ne essen-kelljen azért szegénykém :-)teljes homály van, hogy milyet is akarok
2015. márc. 24. 18:54
 3/17 anonim ***** válasza:
Az én lányomnak 3 kerekű rollere volt 4 évesen és imádta. Nagyon stabil volt szinte lehetetlen volt vele esni :) és az is műanyag volt és már 4 gyereket túlélt :) (a 2 lányomat és a nővérem gyerekeit :)) pedig ők nem egy "vigyázzunk rá" típusúak :D :)
2015. márc. 24. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
3. Vagyok azt elfelejtettem oda írni hogy elöl egy, hátul kettő kerekes volt.
2015. márc. 24. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Szintén 3-4 vagyok. ehhez hasonló volt a mienk csak a minta volt más.. Szinte.. De az alakja ilyen volt.


[link]

2015. márc. 24. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

[link]

erre gondoltál kedves első válaszoló?

2015. márc. 24. 19:01
 7/17 A kérdező kommentje:

Azt elfelejtettem megírni, hogy még nem tud kétkeréken bicajozni, pótkerékkel teker, igazság szerint nem is nagyon van oda a bicikliért, inkább száguld a kismotorjával ami már rég kicsi neki.

A kétkerekű változatnál azt olvastam, azt csak úgy használhatja, ha védőfelszerelés is van rajta, illetve aki már tud egyensúlyozni kétkeréken.

2015. márc. 24. 19:04
 8/17 anonim ***** válasza:

hát... jól kiszúrnál szegény gyerekkel ha ilyet vennél :) szerinted hogy tudna kanyarodni vele? mert ha elől 2 kerék van akkor nem kormánnyal kanyarodik hanem bedől, nem csak a testét, hanem az egész rollert. most ha kezdő akkor inkább:D


egyébként miért esne el egy 2 kerekű rollerrel? ügyetlenke, rossz az egyensúlya? bocs, nem rosszinulatból kérdezem.

a 3 kerekű ilyen esetben jó lehet, de hát az tényleg babáknak való :)

én gyerekem nagyon rég rolizik, 2 kerekűvel kezdett 2 évesen, kis fény roli volt, soha nem esett vele.

4 évesen tescoban vettem neki:


[link]


6+ van ráírva, de kipróbálta, a 3+-os alacsony volt neki és ennek jóval nagyobb a kereke, biztonságosabb... nagyon szuper, most már 1 éve nyúzza és semmi baja, én ezt jó szívvel ajánlom!

2015. márc. 24. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

8as vagyok, most láttam az utolsó kommentedet.

2 kerekűt vegyél, legalább megtanul egyensúlyozni. biciklin nem teszi le a lábát, rendesen kell egyensúlyozni. a rollernél pedig csak az egyik lába lépései maradnak ki, tehát nem kell folyamatosan egyensúlyoznia, csak 1-1 pillanatra.

mint írtam enyém 2 évesen kezdett rolizni, 3 évesen felült a 2kerekű 16os biciklire ami nagy is volt rá, de egybő ráérzett, biztos benne volt a sok rolizás

2015. márc. 24. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
nem azért gondoltam 3 kerekűre mert ügyetlen lenne, csak biztonságosabbnak érzem, de nem nagyon tudok dönteni
2015. márc. 24. 19:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!