Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mekkora volt a gyereked,...

Mekkora volt a gyereked, amikor gond nélkül megevett, illetve mekkora, amikor saját maga harapott (nem kellett fölvágni) keményebb nyers ételeket?

Figyelt kérdés
Sárgarépa, karalábé, vastag héjú paprika/alma, törökméz (vagy bármi, ami eszedbe jut).
2015. márc. 24. 20:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Én csak arra emlékszem, hogy a fiam egészben ette az almát, mikor még foga sem volt, kb 7 hónaposan.
2015. márc. 24. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Soha nem evett pures kajat. Kb 5 es fel honaposan kezdtem a hozzataplalast, de csak kinlodas volt kb 7 hos koraig, amikor is rajottem, hogy o rendesen akar enni. Azota azt eszi, amit mi es csak feldarabolva. Az almat pl alapbol egybe kell odaadni neki. Meg az se tetszik neki, ha probalom megpucolni.

Persze az elejen volt oklendezes, ami remiszto volt, mert sokszor hasonlitott a fulladasra, de megprobaltam nyugodt maradni, igy hamar megtanult rendesen nyelni. Most mar 19 honapos es jon a teso, akivel remelem hasonloan konnyu lesz ez az egesz.

2015. márc. 25. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igazából pépes ételt soha nem nagyon fogadott el, 8 hónapos koráig csak kín volt nálunk is a hozzátáplálás. Addigra 7 foga volt, onnantól rágcsált, kicsire vágott bármit.
2015. márc. 25. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az almát egészben ette mikor még foga sem volt, az ínyével szerette majszolgatni és a csutkájáig leette.


Semmit nem kapott pürésítve. Csak puhára főzve, villával durvára törve. Később elmaradt a durvára törés is és a párolt zöldségeket kézzel rakosgatta a szájába, később kanállal, villával. A nyers dolgokat szerette a kezébe fogni és harapni. Annyi, hogy ott voltunk a közelében, szóval figyeltük, de önállóan szeretett enni.

2015. márc. 25. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!