Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Vajon mitől félhet, miért nem...

Vajon mitől félhet, miért nem akar a saját ágyában aludni?

Figyelt kérdés
2 éves kisfiamnak már 5 hónapja leesésgátlós ágya van de eddig nem volt gond. Este vele maradok amíg elalszik és utána kijövök a szobájából. De tegnap este amikor letettem az ágyába elkezdett remegve sírni és át akart menni a nagyobb ágyra ( van egy nagy ágy is a szobájában ott szoktam aludni ha beteg vagy ha felriad éjjel ). Még nem beszél de az teljesen érthető volt számomra, hogy félt. Végül a nagy ágyon aludt el velem rámtapadva mint a matrica. Ma ugyanezt játszottuk el. Azt nem hiszem, hogy attól félne, hogy egyedül marad mert ha éjjel megébred akkor csak simán átcsattog hozzánk én meg visszakísérem a szobájába szóval tudja, hogy itt vagyunk.Nem szeretném egyedül hagyni ha fél de azt sem szeretném ha most rászokna, hogy vele alszok. Tanácstalan vagyok, járt már valaki így?
2015. febr. 12. 21:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Esetleg ha égne neki valami kis lámpa?
2015. febr. 12. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
El kezdett félni a sötétben.Éjjeli fény vagy kislámpa segít.
2015. febr. 12. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Lehet rosszat álmodott,és fél tőle,hogy megint fog.

Vagy esetleg nem látott valami ijesztőt? Vagy valami olyan a szobába?

Nálunk is ez volt,mikor a 3 éves kis öcsém még anya mellett sem mert aludni,azert mert azt hitte a játék macira,hogy valami szörny.

2015. febr. 12. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mumus
2015. febr. 12. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Amikor már alszik be szoktam neki kapcsolni éjjeli fényt , hogy ha felkel ne féljen egyedül a sötétben csak elalvás könnyebben ment eddig nélküle mert akkor mindig a játékait akarta. Megpróbálom már altatásnál bekapcsolni hátha. Meg nem ijedt semmitől tudtommal, az ágyában csak az alvós kutyusa van amit mindig ölel. Én is arra gondoltam ma, lehet hogy belegondol valamibe valamit. Majd meglátjuk. Zöld kezek mentek.
2015. febr. 13. 12:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!