Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Akinem a gyerek sérült már a...

Akinem a gyerek sérült már a homlokán, elmúlt teljesen a nyoma?

Figyelt kérdés
pl horzsolás,varas sérülés után maradt látható nyom? Mennyi idő telt el?
2015. márc. 28. 20:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Fél éve két öltéssel varrták, nem múlt el, még rózsaszín, nem javult sokat. Gondolom idő amíg jobb lesz...
2015. márc. 28. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Gyerekkoromban az orromon tört össze a szemüveg, megvágta a szemöldököm fölött a bőrt, nem varrták. Megmaradt a nyoma, bár halványan.

Kisfiam 2 éve fejes ugrott a fürdőkádból, ugyanott szakadt fel, mint anno nekem, 5 öltést kapott, vékony, halvány heg maradt.

A horzsolások általában elmúlnak, de kisfiam kb fél éve nekiment egy fának és a kéreg lehorzsolta a bőrét, ez még bőven látszik. Kislányom arcán a másfél éve megvan egy karmolás nyoma.

2015. márc. 28. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az en lanyom nekifutasbol ment bele az asztal elelek, felhasadt a homloka, varrni nem kellett, de ugy feldagadt, hogy teljesen torz volt az arca egy darabig. Az orvos azt mondta, hogy lehet egy kicsit meg is maradhat ez a torzság, de végül szépen elmúlt.
2015. márc. 28. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Horszolás, var után nem marad semmi. Októberben elesett, lefejelte a lépcsőt, egy pillanat alatt hatalmas duzzanat lett, 14 hónapos volt. Hónapokig volt piros heg a helyén. Most 20 hónapos, csak akkor látszik, ha felhúzza a szemöldökét.
2015. márc. 28. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Kisfiam 19 hónaposan megbotlott ès nekifejelt az ajtó èlènek. Olyan gyorsan törtènt elkapni sem tudtam, èpp zoknikat pakoltam a fiókba... Nagy ordítàs, èn ugrok azonnal.

Először azt sem làttam hol mit ütött be mert szó szerint locsogott a vèr a fejèből.. se a szemèt se az orràt se a szàjàt nem lehetett làtni. Csak ömlött a vèr. Futottam vele a fürdőbe, mostam, töröltem. Anyum èpp nàlunk volt, sokkot kapott csak sírt. A lànyom szintèn toporzèkolt sírt remegett az öccsèèrt.. fèrjem dolgozott èpp.. àà

A vèr meg csak ömlött a homlokàból, szètnyílt neki.

Körbetekertem a fejère egy törölközöt, anyumra ràparancsoltam (szegènyemet csak így tudtam èszhez tèríteni a sokkból) hogy hívja apumat mert így nem tudok vezetni, egyik kezemmel öleltem a gyereket, màsikkal nyomàst gyakoroltam a sebre hogy a vèrzès elàlljon .

6perc múlva a kórhàz felè robogtunk.

Vères ruhàban èn is kisfiam is, àtàzott vères törölközővel a fejèn.....

Nagyon fèltem/fèltettem. Anyum ott omlott össze, a nővèr vígasztalta hogy a fejsèrülèsek bizony ilyen ijesztőek nagyon sok vèrrel jàrnak.

Vègül megúsztuk varràs nèlkül, ragasztottàk neki ès szèpen összeforrt.

8 hónapja törtènt, most is làtszik neki kis fehèr heg a homlokàn, de annyira nem feltűnő. Most meg a haja is ràlóg.

2015. márc. 29. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!