Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Orrmandula mutet Szekesfeherva...

Porcukormókus kérdése:

Orrmandula mutet Szekesfehervaron? A tapasztalatotokra lennek kivancsi, minden erdekel.

Figyelt kérdés
2015. márc. 31. 13:20
 1/5 anonim ***** válasza:

Én már 2-szer voltam a fül-orr-gégészeten a kisfiammal. Nagyon rendesek a nővérek, ápolók, semmi panaszt nem tudok mondani. A doktornő is szuper volt, aki műtötte 2-szer is a fiam.

1 éjszakát kell bent lenni, ha nincs semmi gond. Nem tudom hány éves gyerekkel mész, de a kisebbek 1-3 év közöttiek nehezebben bírják az ébresztés utáni időket, mint a nagyobbak.

2015. márc. 31. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Koszonom! 2,5eves a kisfiam.

Megmondanad a doktorno nevet, aki mutotte a kisfiadst? Mikor mutottek?

2015. ápr. 1. 06:21
 3/5 anonim ***** válasza:

Dr. Lombosi Judit műtötte. Szuper doki, nagyon szeretem. Tavaly áprilisban vette ki a fiam orrmanduláját, akkor 4 éves volt. Szerencsére nagyon jól viselte a műtét utáni pár órát. Azt figyeltem meg, hogy a kisebb gyerekeket jobban megviselte, nyűgösebbek voltak, sokat sírtak, de hát ez érthető is.

Tavaly decemberben is műtötte a fiam, garatmandulát kisebbítette neki, illetve egy picit visszanőtt az orrmandulája és azt vette még ki. Ez már nagyobb műtét volt, itt 3 éjszakát voltunk bent, mert a műtét után belázasodott a fiam, nem akart enni, inni, de ugye a garatmandulák miatt, orrmandulaműtét után nem volt semmi gond, azzal 1 éjszakát voltunk bent.

Osztályon nagyon kedvesek, ha kell Cataflam cseppet adnak a kisgyereknek fájdalomcsillapításra.

2015. ápr. 1. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ami még fontos lehet, hogy műtét előtt nem sokkal kapnak egy nyugtató inekciót, attól elkábulnak kicsit, figyelni kell, mert olyanok lesznek, mintha részegek lennének, utána már nem kellhetnek ki az ágyból, mert szédülnek, de jókedvűek. Az én fiam mindig vigyorgott az inekció hatásától. Az ápolónők odaadják a fecskendőt a kisgyereknek játszani.

A műtő elé kísérheted a gyerkőcöt, tovább nem mehetsz. Maga a műtét nem hosszú, kb. 20 perc, max. ha tovább lesz bent az azért lehet, mert még várnia kellett a műtőben, nem kezdték rögtön a műtétet. Vénásan altatják őket, nem maszkosan. Mi sajnos állandó vendég vagyun a fül-orr gégészeten. Van kifejezetten egy szuper ápolónő, Zsuzsának hívják, magas, vékony, fekete hajú, ő nagyon szuper és imádja a gyerekeket. Ha bent lesz, mikor ti.

2015. ápr. 1. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen az infokat!!:)
2015. ápr. 1. 22:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!