Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Pszichó a gyerek vagy ez...

Pszichó a gyerek vagy ez normális?

Figyelt kérdés

20 hónapos kislány

elkezdtünk egy zenés foglalkozásra járni.

felnőttek énekelnek, gyerekek táncolnak, tapsikolnak, csörömpölnek... kivéve az enyém, akit semmit nem érdekel (pedig vannak nála kisebbek is)

ha valaki elesik, megüti magát és sírni kezd... na azt viszont imádja... tapsol, mosolyog, mutogat a síró gyerekre, felkacag.

miért csinálja ezt? mindig elmondom, hogy nem szabad, ő is szokott sírni és nem neveti ki senki.


2015. ápr. 10. 11:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Biztos annak örül, hogy nem ő esett el.
2015. ápr. 10. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy pszichó?
2015. ápr. 10. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
79%

Pszichopatára gondolhatott.


Az korai diagnózis lenne szerintem, egy ilyen pici még nem képes az empátiára.

2015. ápr. 10. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

ó nekio ez még bohócmutatványnak tűnik

igaz én babám még kisebb de ő meg azon nevet ha az autok frontálisan ütköznek, vagy neki mennek a falnak(mármint itthoni kisautók)

2015. ápr. 10. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
*van amolyan meglepetés doboz is, aminek ha kinyitod a fedelét kiugrik belőle egy kabala, az is vicces nekik
2015. ápr. 10. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nem érdekli a zenés foglalkozás, nem minden gyerek szereti. Ettől még nem pszicho. Emellett, empátia érzet igen sokára fog kialakulni, nem tudja még, hogy nem nevetjük ki ami a másiknak rossz.
2015. ápr. 10. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Fiam sem szereti (2 éves) a zenés dolgokat, az esek-kelek dolgokat annál inkább. Ha megbotlok valamiben, halálra neveti magát. Néha direkt esek-kelek hogy jót nevessen rajtam.

Szerintem ne aggódj ezen.

2015. ápr. 10. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat

egy kicsit aggódok,mert a többiek olyan szépen elvannak.lehet,hogy valami mást kéne keresni neki

2015. ápr. 10. 15:00
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hanem biztos. Nem minden gyereket érdekel a zene meg a tánc.
2015. ápr. 10. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Dehogy pszicho! Mindig azt hisszük, hogy minden gyerek szereti a zenét v ugyanazt szereti, meg hogy minden gyerek ugyanolyan - dehogy, ahogy a felnőttek se. Nekem a nagyobbik nem szereti a zenét, a pici minden hangra azonnal táncol. Azt meg sztem minden gyerek viccesnek találja, ha vki elesik, még mi is sokszor, csak tudjuk, hogy nem illik nevetni.
2015. ápr. 11. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!