Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Lassan 2 êves lesz a...

Beáta Virág kérdése:

Lassan 2 êves lesz a kisfiam Imike, mindent megert eszre vettem h fél. A harangszótol. Es. A csengőnk hangjától. Eszeveszetten fut hozzam ha meghallja mitől lehet. Ez es mit tehetnek h segítsek. Neki?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 12. 21:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom,hogy mitől lehet. Azt nektek kellene tudni, hogy mikor és miért ijedt meg egy olyan szituációban amikor megszólalt a harang, vagy a csengő. Lehet hogy egyszerűen csak nagyon zavarja az a hangerő vagy az a frekvencia. Borzasztó nehéz volt a kérdésedet kiolvasni!! Miért nem írtad normálisan?
2015. ápr. 12. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Úristen....alig fogtam fel, hogy mit akasrsz kérdezni.


Valószínűleg hallott egy hangos csengőszót, ami megijesztette, vagy a csengőszót egy rossz élményhez köti, ami akkor történt vele, maikor a csengő megszólalt. Vagy csak tudja, h idegen jön, ha megszólal a csengő és nem szereti az idegeneket.


Mutasd meg neki, h nem veszélyes, nem kell félnie, engedd, h megnyomja, magyarázd el neki, mire szolgál. De ne úgy, ahogy a kérdést kiírtad, hanem szép értelmesen.

2015. ápr. 12. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
57%
Remélem nem te fogod Imikét nyelvtanra tanítani...
2015. ápr. 12. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm Elnézést telefonról voltam és azt nem tudom olyan jól nyomkodni még..Annyi h nem mindenhol van ékezet,ettől még olvasható nem kell túl spilázni! Köszönöm

Szép Estét Sziasztok

2015. ápr. 12. 21:52
 5/14 anonim ***** válasza:
A központozással nagyobb gondok vannak itt...
2015. ápr. 12. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Én egész gyerekkoromban féltem a csengőtől, sőt, őszintén még most is megijedek tőle, mert mikor 1,5 éves voltam tüdőgyulladásom volt és minden nap jött a nővér beadni az injekciót. Azonosítottam az injekciót a csengővel és még hónapok múlva is elszaladtam, sírtam és elbújtam mikor csengetett valaki.

Nála nem történt ilyesmi?

2015. ápr. 12. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Ilyenkor kezdenek mindentől félni, számunkra teljesen logikátlan dolgoktól is, és mivel logikátlan, semmilyen logikus magyarázat nem nyugtatja majd meg. Nálunk egy évig le volt takarva emiatt a légkondi, aztán kicsivel 3 éves kora előtt szólt, hogy szedjük le róla, és rögtön ki is próbálta. Majd a kisfiad is kinövi, de ez most a mumusos korszak, és a kicsit idegesebb típusú gyerkőcök sokmindent felvonultatnak.
2015. ápr. 13. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
91%

Hát itt nem az ékezetekkel van probléma, kedves kérdező, meg egy-két félreütéseel, hanem egyáltalán nem tudod megfogalmazni a mondanivalódat. Gőzöd, nincs, hol a mondat vége, hol kell lezárni.


Hiába fogod a telefonra. Nézd, ez egy elütés: góyla. De ha azt írom, gója, az azt jelenti, nem tudom, h ly-nal kell írni.


Ez kis gyakorlással elsajátítható és akkor nem kell magyarázkodnod, meg a kifogást keresned. Nézegess, helyesírási kattintós teszteket a neten, mert nem fogsz tudni otthon gyakorolni a gyermekeddel, főleg, ha rád üt és neki is nehezen fog menni a nyelvtan.

2015. ápr. 13. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

26 vagyok és rettegek a harangoktól, még egy szimpla toronyba sem merek felmenni, mert mi van, ha harang is függ benne. Nem tudom, mitől, mikor, de nem múlik...


Próbáld elbohóckodni, játszasd ki vele, csengessen ő, kis csengettyűvel, ilyesmik. Vezessétek be, pl. kajcsihoz csengettek és úgy ültök asztalhoz, vagy kösd össze széppel, pl macska nyakában ilyen csilingelő gömböcske, hasonlók.

2015. ápr. 13. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Sziasztok köszönöm a Kedvesebb válaszolók Válaszát.

A 7-es válaszoló meg kössön a betonba!!

Ez nem segítség és nem vagyok kíváncsi a bunkó megjegyzésekre! Senkitől SEM!

Különben is nem VAGYOK iskolázatlan,hanem van szakmám és le is Érettségiztem ennyi.. Nem tudtam a telefonról olyan jól írni! Ha nincs jobb dolga AKKOR TESSÉK MÁSHOL KÖTEKEDNI!! EZ NEM AZ A HELY! VISZLÁT!

2015. ápr. 13. 22:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!