Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szoknyához milyen szinű és...

Szoknyához milyen szinű és milyen vastag harisnyát lehet adni?

Figyelt kérdés
2010. febr. 20. 11:01
 1/4 anonim ***** válasza:
48%
ez meg milyen kérdés...hát bármilyen színűt és nyilván vastagat..elvégre február van
2010. febr. 20. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én mindig olyan színüt adok, ami illik hozzá. Rózsaszínhez rózsaszínt vagy fehéret, barnához sárgát, sárgához sárgát, kékhez kéket vagy fehéret.

Hogy milyen vastag attól függ, mire kell. Ha sétálunk van egy nagyon vastag, azt adom rá, itthon csak vékonyabbakat. Neccharisnyát még nem kapott, majd tavasszal, ha jó idő lesz.

20 hós anyukája

2010. febr. 20. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A legvastagabbat.


Szín pedig lehet olyat ami illik hozzá és olyan is,ami a komplementer színe...ha kettő üti egymást vagy tudod nagyon élénkes néz ki ütös:D Pl zöld szoknya magenta harisnya ^^

2010. febr. 20. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Utcára csak harisnyában kisgyereket nem vinnék ki ilyen időben. Otthon meg tök mindegy milyen színű és vastag az a harisnya. :DD


Egyébként nem árt időben elkezdeni az ízlésformálást a gyerekeknél. Én is próbáltam, de 3-5 éveseim már felülbírálják. Háááááát....tudnak érdekes színkombinációkat alkalmazni. Meg persze az is problémás, ha a szoknya is és a harisnya is mintás. :D

2010. febr. 20. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!