Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Csajok, van, aki buliba...

Harisnyababee kérdése:

Csajok, van, aki buliba gyakran vesz fel harisnyát/combfixet szoknyához, vagy rövidnadrághoz? Ti is gyakran szívtok vele?

Figyelt kérdés

Én nem tudnám elképzelni az öltözékem harisnya nélkül. Elég régóta viselek rendszeresen harisnyát, szal van némi rutinom. Viszont mostanában, ha bulizni megyek, mindig megjárom velük. A ma esti buliban 4 combfixből(8denes testszínű) csak 1 maradt épségben, mire hazaértem.(2párat vittem 1 volt rajtam+tartalék). Mondjuk bekészülve nem is figyelek rá, mint hétköznapokon normál körülmények közt. De olyan lehetetlen dolgok történnek, h nem igaz..:S A mai buliban 1-iket véletlen lehamuztam, kilyukadt,sebaj, van tartalék. Na erre a másikat kiszaggatta kedvesem övtáskájának a tépőzára. Felvettem az utsót, ami nem tom mikor, hogyan, de szépen végigfutott hátul a lábamon. Itthon kiderült, h kavics volt a cipőmben. Ez volt a mai buliban. De máskor is szívattak már meg a harisnyák. Pl sokan voltunk a tánctéren, valaki csikkje túl közel került. Vagy székbe akadt be. Vagy megbicsaklott a lábam kiléptem a cipőből. Az meg a jobbik eset volt, amikor a cipőm csatja szakította ki...:S

Veletek is gyakran történnek ehhez hasonló balesetek buliban?(Mert nálam többnyire csak buliban fordul elő, hétköznapokon semmi gáz sincs)Kedvesem szerint ez csak egy ilyen balszerencsés szériám, ne foglalkozzak vele, majd elmúlik. Én nem tom lehet igaza van, de akármennyire is szeretem a harisnyákat lassan már ott tartok, h bulizáshoz nadrágot veszek fel, azzal nem történnek ilyen szerencsétlenségek, és felszabadultan partyzhatok. Igaz nem annyira szeretek nadrágban lenni nyáron, de most úgy érzem, ez a kisebb roszz.

Na, de a jövő hétvégi buliig még sok időm van kitalálni hogy legyen, főleg ha kapok értelmes válaszokat, tapasztalatokat, ötleteket.


2011. júl. 23. 05:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
73%

Én csak akkor veszek fel harisnyát, ha nagyon muszáj. Kényelmetlen, utálatos, és sok vele a baj. xD Na jó, a vastag, puha, pamutharisnyákkal ki vagyok télen békülve. :D

De az ilyesmit nem bulizáshoz találták ki, az fix. Meg harisnyában bulizni?! Hát nem tudom, ha haverokkal lógós buli van, akkor mehetek a legszakadtabb vacak ruhában is, ha meg összenépi bulira megyek, ott úgyis 8000 fok van még télen is, szóval meg is halnék. Szerintem harisnya nélkül is túl fogod élni a bulikat. ;) Jobb, mint folyton azt figelni, hol szakadt ki, szalad, lecsúszott-e, most megint menni kell átöltözni, stb. :/

2011. júl. 23. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Én nem szoktam buliban harisnyát felvenni, esetleg csak akkor ha olyan cipőt húzok, amiben 'csúszkáljon' a lábam és úgy kényelmes. De ez igazából ruhától is függ... ha nagyon mini ruha akkor egyértelműen harisnya alá. (Bár ez is inkább cipőhöz kötött nálam) ;)
2011. júl. 23. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
90%
Én is mindenhova harisnyát veszek fel szoknyához, rövidnadrághoz, bár ilyen partyhelyekre nem járok szóval nem tudom ott mi van. Mi kint szoktunk iszogatni, de ugye leülök a fűbe és már vége is a harisnyának, vagy a pad akad bele. Mindenesetre az én "stílusom" megengedi hogy szakadt harisnyában legyek úgyhogy azt csinálom hogyha kiszakad akkor tépek még rá pár lyukat ide-oda és tökéletes:D Mondjuk fesztiválokra alapból szaggatott harisnyával indulok, mert ott tuti hogy nem marad egészben.
2011. júl. 23. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Én minden cipőmet harisnyával hordom, de minimum egy térdfixxel. Nem tom, harisnya nélkül olyan hiányérzetem van. Nagyon hozzászoktam már a harisnyák gyengéd szorításához, ahogy a lábamra feszül. Ráadásul harisnya nélkül nem is vagyok a lábammal megelégedve(bár mindenki azt mondja hülye vok). Szal rövidnaci miniszoknya kilőve harisnya nélkül. Mondjuk arra is gondoltam már, ha nem foglalkozok vele, lesz ami lesz alapon harisnyában leszek, akkor lehet nem is lesz ekkora peches szériám, hisz azért mást is lehet harisnyában látni a partyban.
2011. júl. 23. 11:33
 5/11 A kérdező kommentje:
Hétköznapokon, ha hazaérek, és felszaladt a harisnyám, nekem párom szokta kezelésbe venni, először ő is még csak 1-2 lyukat tép rá, aztán persze teljesen megszabadít tőle.:)Jobb, mintha magamnak csinálnám.Csak az a szívás, h partyban ezt nem lehet bejátszani,persze ha cserélnem kell nem dobom el a rosszat, megy a "játszós" harisnyák közé, amiből sosincs elég. Jó harisnyát meg nincs szíve a kedvesnek szétszaggatni,csak azt ami ("rendeltetés szerű"xD)használattól szalad fel, lyukad ki.
2011. júl. 23. 11:54
 6/11 anonim ***** válasza:
sajnos én is így járok mindig:/ eddig jóformán minden buliban felszaladt a harisnyám, vagy beleakadt tépőzárba, vagy valamibe:S a combfixeket nagyon szeretem, de túl drága ahhoz, hogy minden buliban tönkretegyek egyet :D
2011. júl. 23. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Jaaa, de sokkal egyszerűbb kicserélni, mint a harisnyát. Tényleg, te hogy oldod meg harisnyával? Leveszed és eldobod? Combfixnél elég csak a szakadtat levenni, gyorsabb is, meg egyszerűbb is sztem. Jah, meg kisebb helyen is elfér a tartalék.
2011. júl. 23. 12:37
 8/11 anonim ***** válasza:
igen, ha van nálam tartalék kicserélem arra :) de van amikor csak másnap tűnik fel :D
2011. júl. 23. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Rühellem a harisnyát, inkább zokni párti vagyok, csak akkor húzom fel, ha nagyon kell.

Arra nem gondoltál, hogy erősebbet vegyél pl 15-20 denest?

Nekem csak olyanjaim vannak és egész jól bírják.

2011. júl. 23. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én nem szeretem a harisnyákat (kivéve a pamutharisnyák télen), nem is hordom őket, max akkor ha kicsit hűvösebb van tavasszal/nyáron reggelente. Az egyik ok, amiért nem szeretem, mert nekem is sokszor kiszakad. A másik, hogy macerás.
2012. máj. 13. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!