Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Miért van az hogy reggel fele...

Miért van az hogy reggel fele vagyok a legfáradtabb?

Figyelt kérdés

Nagyon rég óta rendszeresen ébredek éjszakánként 8-10 alkalommal kis gyerekemhez, van mikor vissza sem tudok aludni egyből és csak bámulom a plafont, reggel tudnék a legjobbat aludni mikor már kelni kell felfele.

Miért?

Többször is volt hogy sokkal többet ért a reggeli egy húzóban a 2 óra hosszányi alvás mint az egész éjjeli, miért?



2015. ápr. 14. 07:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Felborult az alvásrended. Én is reggel tudnék a legjobban aludni. Képtelen vagyok 6 körül felkelni. Kell egy óra, míg magamhoz térek.
2015. ápr. 14. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Típus kérdése, van aki reggel aktívabb, más este/éjjel pörög fel.
2015. ápr. 14. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Számomra is a hajnali, reggeli alvás a legpihentetőbb. Inkább este vagyok aktív és hatékony. Reggel nagyon össze kell szednem magam alapdolgokhoz is.
2015. ápr. 14. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Ditta323 ***** válasza:
Nem szeretek korán kelni,sose ment de muszáj a lányzom miatt. Kapásból 3 adag kávéval kezdek, hogy magamhoz térjek egy csöppet. Viszon este meg pörögnék, mint a motolla...
2015. ápr. 14. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!