Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2 éves kor körül van "növekedé...

2 éves kor körül van "növekedési ugrás" féleség?

Figyelt kérdés

Kisfiam 1 hónapja töltötte be a 2 éves kort, kb 2 hete nyűgösebb, sokat alszik és ennek ellenére látszik hogy fáradt. Amúgy aktív gyerek, most is aktív nagyon, csak már pl ebéd előtt látom, hogy nagyon álmos pedig 1körül megy aludni. Este 8tól reggel 8ig alszik (régebben 7-ig), majd délután is alszik 3 órát (2 héttel ezelőtt örültem ha másfél órát aludt).

Bajra, betegségre nem gondolok, inkább valami növekedési ugrás félére vagy nem is tudom...


2015. ápr. 20. 20:13
 1/1 anonim ***** válasza:
JObb az idő, többet van a levegőn, sokkal többet szaladgálnak. Legalábbis az én gyerekeim...
2015. ápr. 20. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!