Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kisgyereknek engedjem, hogy...

Kisgyereknek engedjem, hogy bejöjjön velem a vécére?

Figyelt kérdés
Nem az enyém a gyerek, csak néha vigyázok rá. Eddig csak 1-2 órákat voltam vele egyszerre, szóval kibírtam vécézés nélkül, de most majd egész hétvégén ott leszek, és ugye akkor nyilván muszáj lesz vécére menni. Majdnem 2 éves, és ha csak egy percre nem nézek oda, szétkapja az egész házat, úgyhogy nem tudom, kint merjem-e hagyni, amíg elvégzem a dolgot. Viszont épp meglesz a havim, és azt se igazán akarom, hogy végignézze a gyerek, ahogy a véres betéteket kicserélgetem. Mit tanácsoltok?
2015. ápr. 21. 21:57
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
55%
kapcsolj neki mesét és tedd az etetőszékbe ha van.
2015. ápr. 21. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
72%
Kérdezd meg az anyukától, mi a véleménye a dologról. Ez most komolyan felmerül benned, hogy magaddal vigyél e egy 2 évest betétet cserélni?
2015. ápr. 21. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
82%
A wc-zés pár perc. Addig foglald le valamivel.
2015. ápr. 21. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
58%

etetoszékbe nem tenném...

az enyém abban ult, mig a konyhában rámoltam, a gyerek az egész székkel egyutt landolt a kerámia lapos padlon.. (pedig hiper szuper biztonságos etetoszéket vettunk anno, ami nem billeg, stabil és fa..csak arra nem gondoltunk, hogy o mégis el kezdi magát billegtetni és akkora erovel, hogy hátracsapodott) mentot kellett hivni, betort a feje, konkrétan minden vérben uszott..ugyhogy ne tedd etetoszékbe. viszont valamit mesét betehetsz neki addig.

2015. ápr. 21. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
82%
Jól van bocsánat az etetőszékes ötletért.
2015. ápr. 21. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
82%

nem én pontoztalak le.

de tény és valo, hogy nem gondolnánk egy stabil, fa etetoszékrol, hogy el tud vele dolni, borulni a gyerek. ezért irtam, hogy bizony ez is elofordulhat.

2015. ápr. 21. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
30%
Az én fiam állandóan jön velem a vécére. Nincs zár az ajtón, lehetetlen kint tartani. Nem teszem be etetőszékbe, tévét csak ezért nem kapcsolok. Kibírjuk, és mire felfogná hogy mit is lát, addigra úgyse fog bejönni. Mondjuk ha ki tudnám zárni, szívfájdalom nélkül megtenném, nem lesz baja 2 perc üvöltéstől, és ennyi idő alatt is szedi szét a házat...
2015. ápr. 21. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
61%
Előző vagyok. ... nem is szedi szét a házat.
2015. ápr. 21. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
82%
Mivel jaroja nincs en ha csak per percrol van szo, a kisagyaba reszem a 21 hos fiamat es mikozben bekeszitek mellecpar jatkot, mondom is h hova megyek es rogton jovok. Jol veyszi az akadalyt, ritka, amikor nem. Mondjuk tenyleg csak jovok, megyek
2015. ápr. 21. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Se tévé nincs, se etetőszék :( A legnagyobb gondom meg az, hogy mindig mindenhova jön utánam a gyerek, de nagyon durva sebességgel száguldozik. A fürdőszobaajtó nem meg zárható kulcsra. Ja, és mensikor nekem minimum 5 perc egy vécézés, mert enyhe hasmenésem szokott lenni, plusz erős a vérzésem, vagyis sokszor kell betétet cserélgetni (mielőtt azzal jönnétek, hogy mondjam le a melót, sajnos nem lehet, nagyon kell a pénz). Ha nem lenne meg épp a havim, simán hagynám, hogy bejöjjön, de így nem tudom. Voltam már olyan házban, ahol anyuka simán tárva nyitva hagyta a vécéajtót, a gyerek meg ki-be járkált. Csak azt nem tudom, az az anyuka hogy oldotta meg a mensizést, mert azért tényleg durva, ha egy kisgyerek ott bámulja a véres betétet.
2015. ápr. 21. 22:38
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!