Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kb.2,5 éves kisgyereknek való...

Kb.2,5 éves kisgyereknek való még leporello típusú mesekönyv, vagy az ilyen korú gyerekek már jobban szeretik a rendes könyveket?

Figyelt kérdés
2015. márc. 31. 14:54
 1/7 anonim ***** válasza:
Én még 6 évesen is imádtam a leporellokat :)
2015. márc. 31. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az én fiam a normál könyveket szerette már ilyen korban, most, lassan 3 évesen az ilyen típusú könyvekre van rákattanva: [link]
2015. márc. 31. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Fiam is 2,5 éves.

Neki most van 3 normális könyve. Sok-sok kép, pici szövegek. És kerek történet. Imádja őket, kéri mindig, h mit meséljek. A leporellós már nem érdekli régóta.

2015. márc. 31. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
2,5 éves a lányom, már a rendes mesekönyveket vesszük neki egy ideje: Boribont, Vidám meséket pl. De azért még hozza a leporellósokat is mesélésre.
2015. márc. 31. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok.

Ez a kukásautós könyv nagyon jó. Meg az egész sorozat. Pár év múlva meg a nagyobb Mit, miért, hogyan sorozat. 4 éves kortól már azt vettük.

2015. márc. 31. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
szeretik azokat is még a 2,5 éveseim, húsvétra Bogyó és babócát kapnak (van pár db), leporellot nem veszünk már
2015. márc. 31. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Még 5 évesen is szereti. Igaz, már nem a képeket nézi, hanem lakást épít belőlük úgy, hogy a laporellós könyvek az oldal-falak, és az utolsó oldal az ajtó, amit lehet gyitni-csukni.
2015. ápr. 2. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!