Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 11-12 hónaposnak nem unalmas...

11-12 hónaposnak nem unalmas otthon játszani? Igénylik a társakat játszóbölcsi, játszóház?

Figyelt kérdés

a fejlődését gátolom azzal, ha leginkább itthon játszik?


(játszótérre még nem akarom vinni amíg nem jár, max hintázni, de az van itthon sima és most fog kapni rugós hintát is)


2015. ápr. 23. 16:57
 1/6 anonim ***** válasza:
66%
Az, hogy unalmas-e, rajtad áll! Játszóházra, bölcsire nincs szüksége.
2015. ápr. 23. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ekkora baba még nem igényli a társaságot a játékhoz. Hintázni azért elvinném a játszótérre, az nem baj, ha lát más gyerekeket.
2015. ápr. 23. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

jaj ne már.... nekem a 4,5 évesem is csak akkor unatkozik itthon ha napokig be vagyunk zárva betegség miatt.Amúgy ovis, de ha szünet van itthon játszunk meg a játszón.

Meg kell tanulniuk otthon is ellenni, sztem nem kell állandóan azon agyalni, hogy vajon milyen programot lehet a "fenekük alá tolni". Ilyen szempontból se szabad elkényeztetni a gyereket!Félreértés ne essék, megyünk ide-oda, de nem állandóan,gyerekeim szeretnek itthon lenni!(van egy kisebb).

ne aggódj, látni fogod ha már igényli a társaságot, de alapvetően jó nekik otthon!

2015. ápr. 23. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
60%
A enyim nagyon szeret tarsasagban lenni, es mar nagyon kicsi kora ota. De en nagyon hamar elkezdtem vinni erre-arra. Leginkabb magam miatt is, mert muszaj kimozdulnom. En jatszora is vittem, szerintem hozzatartozik az elethez, hogy lassanak ezt is, azt is. Mindemellett jol el van itthon is. Van, hogy igenyli, hogy jatszak vele, van, hogy inkabb egyedul jatszik. De mindennap van, hogy mutatja, menjunk ki maszkalni. Szoval igenyli azt is. Most mar 20 hos, de 11-12 hosan ez mar boven igy volt es akkor meg nem tudott jarni.
2015. ápr. 23. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Neki az is tökéletes, ha együtt (is) játszol vele. Még ráértek játszóterezni, de nyár közepén, végén azért mennék, hogy lásson más, esetleg nagyobb gyerekeket, mert sokat tanulhat tőlük.
2015. ápr. 23. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az én 1 évesem igényli. Ma is a babakocsiból vadul pápázott néhány kisgyereknek ès kiabált nekik, hogy hé! Azok észre se vették, de én láttam rajta. Imádja a játszóteret, amikor a csúszdán lecsúsztatom fogva őt, hangosan kacag. Nagy szemekkel figyeli a többi gyereket, bár azok persze még nem foglalkoznak vele. Itthon is mindig emlegeti a hintát, palintázik a víz a pohárban, ha megtántorodik a pelenkázón, akkor is mondja, hogy paaaa... és ingáztatja hozzá a felső testét. A baba-mama klubban a sok játék nyűgözi le, a gyerekeket is nagyon figyeli. Én azt látom rajta, hogy igényli és színesíti az életét, még akkor is ha itthon is jó és nem unalmas. A játékait már unja, de most sokkal inkább a mászás és a felàllás érdekli. Amúgy én ellennék más gyerekek társasága nélkül boldogan, egyáltalán nem csípem a legtöbbet, de nem tudom nem észrenni, hogy őt milyen làzba hozzák ezek a programok és más gyerekek.
2015. ápr. 24. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!