Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ki vállalna be egy harmadik...

Ki vállalna be egy harmadik gyereket?

Figyelt kérdés
Van két fiam 9-4 évesek. Lehet terhes vagyok. Igaz az első fiam után szerettem volna egy kislányt is de hát fiú lett :-) Itt állok most egy lehetséges terhesség előtt de félek mert hát 2 gyerekkel is nehéz az élet, nem tudom merjem e vállalni. Igaz az abortusz gondolatától is síró görcs kap el. Ki mit tenne? Bevállalnátok egy harmadikat?
2015. ápr. 24. 17:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

anyagi helyzet? munkahely biztossága? párod támogatása? autó, jogsi- logisztika megoldató?

kb ezek függvényében döntenék. De megmondom őszintén, hogy az abortusszal nem vagyok nagy barátságban, megértek bizonyos helyzeteket persze, de nem tudnék a tükörbe nézni, ha én döntenék mellette :(.

2015. ápr. 24. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
25%

Minek a 3.? Nem okosabb a rá költött pénzt a meglévő kettőre fordítani? A 2 fiad érdeke,hogy ne legyen 3. puja! ŐKET nézd,ne magadat!!!


27/N

2015. ápr. 24. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
2-es és ha állnak úgy anyagilag, hogy nem a hó végi kaját veszi ki a másik kettő szájából? azért nem mindenki minimálbérből tengődik ám.. te honnan a fenéből veszed, hogy a két nagyobbnak szenvedés lesz az élet ha jön a kistesó?
2015. ápr. 24. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Igen igazad van 2 nézni kell a meglévő kettőt de ha terhes vagyok akkor már a harmadikat is! Mikor már abortuszra kerülne a sor már megdobban a szivecskéje és ő is egy kis élet. Szerinted elvehetem én vagy más az ő életét? Mi jogon? Itt én vagyok a hibás nem ő. Piszok kemény dió az biztos. De igen minimál bérből élünk sajnos, ez aggaszt a legfőképp. Igaz a páromat nemkell félteni megoldja mindig hogy jo legyen a gyerekeknek. Köszönöm a válaszokat!
2015. ápr. 24. 17:30
 5/13 A kérdező kommentje:
Ez az hogy pont nem magamat nézem.
2015. ápr. 24. 17:32
 6/13 anonim ***** válasza:
26%

2. vagyok.


Én kérek elnézést,hogy gondolok a gyermekeim jövőjére (2 van,1-1 ivararány)és eszembe jutnak olyan dolgok,mint: esetleges gyógykezelés,különórák,tandíj,lakás előtakarékosság,nyaralás,stb.

2015. ápr. 24. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Minimálbérre egy gyereket sem vállaltam volna, nem hogy 3-at, iszonyú felelőtlen dolognak tartom. A helyedben átgondolnám van-e lehetőségünk jobb munkára, jobb fizura és csak akkor tartanám meg ha azért egy 3 év alatt rendeződik a helyzet.
2015. ápr. 24. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
1es vagyok. minimálbér és gyed mellé lehet a 3-ra én is nemet mondanék :(.. ott már nézni kell a négyőtök életét!
2015. ápr. 24. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Ha a keresetre alapoztam volna a gyerekeket akkor egy sem lenne soha. Nagyon szar a helyzet kereset terén nem csak nállunk de az egész megyében is.
2015. ápr. 24. 17:52
 10/13 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy ilyen nyomorra nem vállalnék 1et sem nem hogy 3at.
2015. ápr. 24. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!