Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » S. O. S.! 2,5 éves kislányomna...

S. O. S.! 2,5 éves kislányomnak zöldes trutyi jelent meg a nunijánál! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Kislányom allergiás a körtére. Szombaton egész nap suliban voltam, a férjem vigyázott rá és "próbaképp" megetetett a gyerekkel egy fél körtét. Éjszaka négyszer kakilt szegény, de az utolsót nem mondta és a kaki nagyon durván kicsípte a popsiját. Orvosi utasításra sudcreammel kentem be neki mindenhol, a nagyajkakat, a popsija mindkét fertályát, stb. Tegnap már nem ment a hasa, kapott smectát és biogaiat (lehet h nem így kell írni), gondolom ennek a hatása. Tegnap este is bekentem, ma reggelre zöldes trutyi jött ki a nunijából, a pelusát is megfogta. Tegnap voltunk egy kínai étteremben, ott elvittem egyszer pisilni a kicsit, lehet, hogy ott szedett össze valamit? Csak erre tudok gondolni! Én akárhányszor ott elmegyek wc-re, hiába nem ülök le, mindig van valami utána. Lehet, hogy kislányom is érzékeny az ottani fertőzésekre? Mit csináljak? Vigyem el dokihoz? Vagy várjak vele, hátha elmúlik? Vagy ez nem múlik el magától (nekem el szokott)?

A válaszokat előre is köszönöm!



2015. ápr. 27. 08:37
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
85%

Mindenképp vidd orvoshoz.

+1 tanács: ha ilyen fogékony vagy a fertőzésekre, javaslom a domestosos kendőt. Én plázában dolgoztam, a munkahelyemnek nem volt külön budija, és én is mindent összeszedtem. Miután kendőzni kezdtem elmúlt a probléma.

2015. ápr. 27. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
88%
Ha nem ért hozzá semmihez, akkor nem fertőződhetett meg a kínaiban.
2015. ápr. 27. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
85%

Gondolom, nem ültetted rá a wc-re.


Lehet, hogy a hasmenés miatt lett valami felszálló fertőzése, a széklet bekerült a hüvelybe.


Orvos!

2015. ápr. 27. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
18%
Ha fogdosott valamit és utána a puncijához nyúlt, úgy elkaphatott valamit. A kislányok szeretnek a puncijukhoz nyúlni, mert kellemes nekik.
2015. ápr. 27. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 A kérdező kommentje:
hátőőőő, letöröltem, mielőtt ráültettem volna. Lehet, hiba volt. De eddig nem volt soha baja tőle, mindig letörlöm. Egyébként hogy lehet úgy pisiltetni, hogy ne érjen hozzá a wc deszkához?
2015. ápr. 27. 08:48
 6/32 anonim ***** válasza:
67%
Úristen...nem mondod, hogy ráültetted, azok után, hogy te is folyton megjárod?! Eszembe nem jutott volna. Én még az anyósomnál sem ülök rá a wc-re...
2015. ápr. 27. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
39%
Meg lehet tanítani a kislányoknak az állva pisilést is, 2,5 éves pedig úgy is csinálhatja, hogy cipővel rááll a wc ülőkére terpesztett lábakkal és úgy beleereszti.
2015. ápr. 27. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
42%
Utolsó, van még a témához hasonló értelmes hozzászólásod?
2015. ápr. 27. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
28%
8-as, az 5-ösben kérdezte a kérdező, hogy hogyan lehet úgy pisiltetni, hogy nem ül rá. Adtram tanácsot. Te nem adtál tanácsot, csak negatív vagy.
2015. ápr. 27. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
86%

tényleg elég fura. egy étterem, ahol te mindig elkapsz valami fertőzést, de ennek ellenére oda jársz, mert a többi része biztos marha higiénikus.., szinte megkívántam, hogy ott egyek! majd a gyerekedet ráülteted egy olyan wcre, ami szerinted fertőz.. behalok, ha ez egy komoly kérdés, egy komoly anyától!!

ha igaz, akkor meg egyből doki, nem is kérdés!!

2015. ápr. 27. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!