Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » S. O. S.! 2,5 éves kislányomna...

S. O. S.! 2,5 éves kislányomnak zöldes trutyi jelent meg a nunijánál! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Kislányom allergiás a körtére. Szombaton egész nap suliban voltam, a férjem vigyázott rá és "próbaképp" megetetett a gyerekkel egy fél körtét. Éjszaka négyszer kakilt szegény, de az utolsót nem mondta és a kaki nagyon durván kicsípte a popsiját. Orvosi utasításra sudcreammel kentem be neki mindenhol, a nagyajkakat, a popsija mindkét fertályát, stb. Tegnap már nem ment a hasa, kapott smectát és biogaiat (lehet h nem így kell írni), gondolom ennek a hatása. Tegnap este is bekentem, ma reggelre zöldes trutyi jött ki a nunijából, a pelusát is megfogta. Tegnap voltunk egy kínai étteremben, ott elvittem egyszer pisilni a kicsit, lehet, hogy ott szedett össze valamit? Csak erre tudok gondolni! Én akárhányszor ott elmegyek wc-re, hiába nem ülök le, mindig van valami utána. Lehet, hogy kislányom is érzékeny az ottani fertőzésekre? Mit csináljak? Vigyem el dokihoz? Vagy várjak vele, hátha elmúlik? Vagy ez nem múlik el magától (nekem el szokott)?

A válaszokat előre is köszönöm!



2015. ápr. 27. 08:37
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
11%
Vidd dokihoz. Fogod a térdénél a lábát, ő pedig tartja magát az ülőkén. Ha ráülteted a wcben lévő fertőzések mind szépen felszállnak.
2015. ápr. 27. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
44%
nekem azután, hogy ráültetted a wc-re, már csak megdöbbentőbb, hogy te magad nem mész el orvoshoz ha fertőzésed van :O
2015. ápr. 27. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 A kérdező kommentje:

Egy-két embert kicsit magával ragadott a ló. Köszönöm mindenkinek a választ!

A doki azt mondta, hogy kamillás vattával ki kell törölgetni, ha három nap alatt nem múlik el, kap rá szemcseppet (???). Neki is elmondtam a sztorit, szerinte inkább a kaki a ludas.

Annak, aki meg lehurrogta a kínait, csak közlöm, hogy ha te éltél volna 5 évet kínában, akkor te is rá mernél ülni az itteni kínais wcjére, mert igazi menyország az ottani állapotokhoz képest. És mondtam, hogy letöröltem a deszkát, úgy tűnik a sok szuperanyu annyira szuper, hogy olvasni se tud. Másrészről pedig iszonyúan rosszmájúak vagytok (tisztelet a kivételnek természetesen), amiért egy anyuka segítséget kér ti meg verbálisan a földbe döngölitek és lealázzátok, mintha ti mindent tökéletesen csinálnátok. Legközelebb ha nektek is tanácsra van szükségetek, mert aggódtok a gyermeketekért, kívánom, hogy titeket is ugyanígy szapuljanak, hogy mekkora sz@r anyák vagytok!

2015. ápr. 27. 12:08
 24/32 anonim ***** válasza:
48%

hatalmas mennyország lehet, ha te mindig fertőzést kapsz tőle a lányodnak meg zöld folyása lett..biztos neked van igazad! a "szuperanyu" és a felelősen gondolkodó anyu között nagy különbség van ám! Kicsit te vagy eltájolva, nem mi ;)!

Az meg, hogy alapból allergiás reakciót váltotok ki DIREKT a lányotoknál, azt nem is kommentálom! Ha ezek után te úgy érzed remek anya vagy, akit csak alaptalanul leszól a többi gonosz anyuka, akkor nézz kicsit magadba!

2015. ápr. 27. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
59%
Hát engem ez az egész kérdés sokkolt...Ne haragudj kérdező, de szerintem veled valami nem oké.
2015. ápr. 27. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
75%

szerintem józan paraszti ész elég ahhoz, hogy idegen, nyilvános wc-re nem ültetünk le gyereket. ha meg te is mindig összeszedsz ott valamit akkor én személy szerint be se vinném. mondjuk azt se értem hogy jön ehhez, hogy te hol éltél 5 évig, nyilván a gyereked se veled edződött 5 évigaz igénytelenségben, így hát össze is szedett valamit (vagy a kaki ment a puncijába).

ennek semmi köze a szuper anyukákhoz, csak gondolkodni kéne. és nem szaranyázott le senkiéged, csak leírták sokan, hogy megdöbbentek azon, hogy egy fertő helyre leülteted a kicsi lányodat.

nekem ha a gyerekem mindenképen le akar ülni nyilvános wc-re akkor szó szerint körbetekerem wc-papírral a budit, mert a letörölgetéssel a bacik nem pusztulnak el, csupán nem látod már, hogy le van hgyozva...

2015. ápr. 27. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
83%
kérdező ez roppant egyszerű. te nem ülsz rá. akkor ő se üljön. te magad írtad,nem ülsz rá. a körtét pedig azért írták,mert ha nem adtátok volna, nem kakilt volna 4x. ahogy írtam korábban is,lehet kapni papír wc ülőke borítót,előtte meg áttörlöd domestos kendővel,és kész ráülhet.
2015. ápr. 27. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
75%
Azért egy allergiás reakcióra (hasmenés) sem rossz a kínai étel :)
2015. ápr. 27. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
tényleg :D
2015. ápr. 27. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
Itt senki nem volt rosszindulatú, csak érthetően megdöbbentő, amit csináltál. Hasmenés után még ráülteted egy kínai wc-jére:/
2015. ápr. 27. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!