Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Este mikor fekteted 2,5 és...

Este mikor fekteted 2,5 és 5,5 éves körüli gyermeked?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 28. 13:04
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Nálunk a gond az, hogy inkább a nagy álmos már este a pici nem hagyja aludni, sokszor hallom, amikor mondja neki, hogy hagyj békén aludni szeretnék, de a kicsi csak nyomul, ráfekszik, stb. Most együtt fektetem őket, de nagyon sokáig megy a röhögcsélés, duma, sokszor kell még bemenni hozzájuk, mire ténylegesen csöndben maradnak.
2015. ápr. 28. 14:11
 12/14 anonim ***** válasza:
Nálunk egy 6 hónapos és egy 2,5 éves alszik egy szobában. kb fél9-kor tesszük le őket, és max 15 perc után alszanak. Néha a kicsi még vigyorog és dumál, de a nagyobb simán elalszik így is. Mondjuk pár hónapja meg pont fordítva volt, a nagyobb fél órán át kért még vizet, éneket stb., akkor a kicsi dőlt ki előbb. :-)
2015. ápr. 30. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
nekem egy 3 éves és egy 20 hós fiam van, a 3 évesem alvásigénye nem nagy, olyan, mint az egyik előző válaszolónál, kb. fél 10-kor alszik el, mindegy, lefektetem-e előbb. A picivel együtt alszik, aki olyan 9 körül kidől, ő belealszik a diavetítésbe vagy mesébe, vagy rögtön utána, de a nagy viszonylag csöndben van, csak egy darabig zaklatja a picit, és utána odabújik hozzám, aztán előbb-utóbb elalszik. Ha nincs bölcsi, akkor délután nem alszik, de fél 9-9 előtt akkor sincs esélyem, illetve fél 9-kor meg a kicsi nem aludna még be.
2015. ápr. 30. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2015. ápr. 30. 13:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!