Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Másfél éves gyereked milyen...

Másfél éves gyereked milyen gyakorisággal iszik már itatópohárból?

Figyelt kérdés

2015. máj. 6. 14:33
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Miénk a szívószálat szereti,
2015. máj. 6. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Masfel evesen mar csak poharbol ivott, ha mentunk vhova akkor kulacsbol, vagy flakonbol ivott. Itatopoharbol kb 15 hos koraig ivott.

27honapos most.

2015. máj. 6. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Az én kislányom 17 hónapos és csakis kizárólag cumisüvegböl hajlandó inni. Sajnos. Még nem jöttem rá, hogy vegyem rá a pohárra vagy a csörös pohárra.
2015. máj. 6. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Üvegből ivott már 1,5 évesen, az itatópoharakat nem igazán szerette.
2015. máj. 6. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Nem ivott itatópohárból soha. Cumisüvegből, "kubus üvegből" vagy pohárból ivott (italtól függően)
2015. máj. 6. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
A lányom akkor ivott csak ittópohárból,ha mentünk valahova,egyébként már 1 évesen pohárból ivott.A fiam,meg soha nem ivott belple,7 hónapos korától rendes pohárból iszik,mondjuk cumisüveget sem fogadta el soha.
2015. máj. 6. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Ajaj akkor úgy látom nálunk gondok lesznek!

Napközben olykor-olykor iszik itatópohárból de nem nagyon szereti mert nagyon ömlik belőle inkább csak néha néha kortyolgat.

Éjjel nappal cumisüvegből iszik a legtöbbet.

Sokszor csak rágja az itatópohár csúcsét, mert gumiból van.

Az éjszakai ivászatról is le kell szoktatnom, és meg kéne normálisan tanulnia inni itatópohárból is.

19 hónapos.

2015. máj. 6. 15:14
 8/15 anonim ***** válasza:
Az én fiam 20 hónapos és iszik mindenből viszont még mindig a cumisüveg a nyerő. Ha azt adom neki oda, 1,5 litert megiszik naponta. Ha csak itatópoharat vagy sima poharat adok akkor lényegesen kevesebbet iszik. Meg a pohárnál segítenem kell neki hogy ne borítsa a nyakába...az meg nem tetszik neki ha én is fogom. :) Első válaszoló: hogy tanítottad meg a szívószálra, mert az én fiam csak fújja, hiába mutatom/vagy mondok bármit. Már vettem olyan poharat amibe fixen van egy erős szívószál, de megemeli a poharat és úgy akar inni :) meg összerágta a szívószál végét!
2015. máj. 6. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
15 hónaposommal most hagytuk abba az itatópoharazást, most sportkupakos üvegből iszik, és a fürdőkádban gyakoroljuk a poharat.
2015. máj. 6. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem most 20 hós, de kb 1 éves korától a kubu water-es flakonból iszik. A sima kubus nem, de ez a fajta csöpögésmentes kupakkal van ellátva! :) imádom nagyon, ez tényleg nem csöpög, mint a drága csöpögésmentes társai, mert pl nálunk az avent első ivópoharam papíron nem csöpög, de a szélén marad folyadék :( ez a kubus bevált nálunk, alapból fél literes az üveg, de a kis 3decis kubus üvegre is rátudod tekerni, ha a baba nem bírja tartani. :) és 2-3 hetente 200ft nem nagy kiadás :)
2015. máj. 6. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!