Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ajánlanátok Bp. -en bevált...

Ajánlanátok Bp. -en bevált TSMT tornászt, akihez szívesen vittétek a gyereket?

Figyelt kérdés
Hány hónapos/éves kortól lehet, érdemes menni vele?
2015. máj. 7. 19:10
 1/5 anonim ***** válasza:
BHRG Alapítvány. A honlapjukon szerintem rajta van, hogy mennyi idős kortól lehet menni.Nagyon jók, profik, szerintem a legjobbak a TSMT tornával kapcsolatosan.Mi fél éve kezdtük náluk a tornát. Első alkalommal alaposan felmérik a gyerek képességeit.
2015. máj. 7. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
BHRG Alapítvány. Mi 1 hónapja kezdtük a fiammal megkésett beszédfejlődés miatt. Tényleg alaposak, de még eddig változás nincs a fiamnál. Bár nem is várok néhány hét alatt nagy változást.
2015. máj. 7. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Buborék fejlesztő- és játszóház, XI. kerület. Ahova ne menjél: Géniusz alapítvány!!
2015. máj. 8. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is a BHRG-t tudom ajánlani, ott szerintem mindenki jó. Mi kb. kislányom 15 hónapos korában kezdtük egyéni tornával, utána váltottunk csoportosra, és azóta is folyamatosan járunk. Úgy tudom, talán az alsó korhatár hat hónapos kor, de ebben nem vagyok biztos.
2015. máj. 8. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen.
2015. máj. 9. 20:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!