Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Aki hordja óvodás korú gyermek...

Aki hordja óvodás korú gyermekét tsmt vagy egyéb fejlesztő foglalkozásra, az addig mit csinál? Szülő ott jelen van? Vagy vár a folyosón, közelben addig?

Figyelt kérdés
Nálatok az ilyen foglalkozások hány percesek? Egyszerre hány gyerek vesz részt rajta? Mennyit fizettek érte?
2015. febr. 24. 08:22
 1/8 anonim ***** válasza:
Ingyen volt, bent voltam vele. Megtanított a gyógytornász a gyakorlatokra és itthon kellett csinálni. Először 3 torna/ hét, aztán 4 torna/hét majd 5torna/ hét. Havonta mentünk vissza ellenőrzésre. 1 óra hossza volt egy ilyen TSMT torna. Nagyon sokan vannak, egy gyógytornász van, így akiből a tornásznő kinézi, hogy alkalmas arram hogy otthon tornáztassa anyuka a gyerekét és nem siklik el felette, azokkal megtanította. A nagyon apró babáknak vagy a nagyon "olyan" anyukáknak kellett heti több alkalommal bejárniuk hozzá
2015. febr. 24. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm! :-)
2015. febr. 24. 10:38
 3/8 anonim ***** válasza:
Csoportos tsmt-re járunk, kint szoktam megvárni, függönnyel van "lezárva" a terem, 45 percesek a foglalkozások. Tudok közben dolgozni, elintézem a telefonjaimat, de leginkább a többi anyukával tárgyaljuk ki az élet nagy kérdéseit :) Hova fogtok járni?
2015. febr. 24. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ja bocsi még volt két kérdésed: 4 gyerek van egy csoportban és 13-800 Ft az ötalkalmas bérlet.
2015. febr. 24. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Budapest 18. ker., Nyúlcipő Alapítvány. A 8 alkalmas bérlet 18 ezer, tapasztalatunk még nincs, sajnos a nyílt napokat lekéstük mert kórházban voltam, ezért kérdezek itt. Először a 16. ker-ben találtam egy fejlesztőt de ott csak 5 éves kortól foglalkoznak gyerekekel, és mi még csak 4 és fél évesek vagyunk, beszédfejlesztés miatt szeretnénk menni. Kislányom kérése volt, hogy ott ne hagyjam, ezért kérdeztem, hol vártok addig. Ti hova jártok? Mióta? Mik a tapasztalatok? Nagyon köszönöm! :-)
2015. febr. 24. 12:13
 6/8 anonim ***** válasza:
Mi a XI. kerületi Buborék játszóházba. Otthoni tornát csináltunk fél évig, nyártól év végéig, szinte mindennap, az látványosan nagy változást hozott, de nyáron amúgy is gyorsabban fejlődik, megfigyeltem. Most januártól heti egy csoportosra járunk, hát vannak újra rosszabb időszakok. Nálunk a gond pár visszamaradó csecsemőkori reflex és ezek következményei.
2015. febr. 24. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
megint meradat valami :) hatéves a kislányom, tehát 5,5 éves volt majdnem, mikor kezdtük
2015. febr. 24. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm, sokat segítettél! :-) Én is sokat várok a nyártól, őszig sokat kéne fejlődnie a kisasszonynak :-) További szép napot és minden jót, ha valami még eszedbe jut köszönettel fogadom a tapasztalataidat!
2015. febr. 24. 13:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!