Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit tegyek? Mit csinálok rosszul?

Mit tegyek? Mit csinálok rosszul?

Figyelt kérdés
4 éves a fiam, egyedül, nyagyszülők segítségével nevelem. Nem bírok vele. Szeleburdi, eszetlen és nem fogad szót. Ideig óráig el van, aztán mintha kikapcsolna valami, elkezd futni, rohangálni és olyan eszetlenül viselkedni, hogy félelmetes. Hiába szólok rá, hiába üvöltök (igen, üvöltök,mert van az a pillanat amikor már csak üvölteni tudok, hiába ültetem le a sarokba, megbeszéljük így nem viselkedik, bla bla... ahogy vége a büntinek folytatja tovább. Mintha fel sem fogná. Néha azon gondolkodom, nem e kéne orvoshoz vinni. Nem csak velem csinálja ezt, mindenkivel.
2015. máj. 10. 21:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez elég karcsú így. Apuka sosem volt képben, vagy csak időközben került ki ? Én úgy látom ebből, amit leírtál, hogy semmi baja a kicsinek, csak többet kell vele foglalkozni. A leírásodból lejön, hogy se időd se kedved se türelmed nincs hozzá. Ez okozza a viselkedését amivel magára hívja a figyelmet. Az én 4 évesem akkor kezdett így viselkedni amikor az öccse született, nagy volt a változás és nem jutott annyi időm rá mint előtte.
2015. máj. 11. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Sajnos sosem jó ha a nagyszülők is beleszólnak a nevelésbe. Ők mást engednek meg mint amit te, ezért feszültség van agyerekben amit így próbál meg levezetni. Elviheted orvoshoz, de ha akkora gond lenne vele szerintem az oviban már szóltak volna neked. inkább beszéld meg a nagyikkal hogy az van amit te mondasz és ehhez ők is tartsák magukat.
2015. máj. 11. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Mit vársz tőle, ha te is idegbeteg módjára ordítasz vele?!


Kapd el, és küldd gondolkodni, akár fél órára is.

2015. máj. 13. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!