Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 14 hónaposom mellett SEMMIT...

14 hónaposom mellett SEMMIT nem tudok csinálni. Mit csinálok rosszul? Vagy más is van így?

Figyelt kérdés

2014. máj. 13. 07:12
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
52%
Miért nem tudsz semmit csinálni??? Ott hibázzák el sokan,hogy ha sír a gyerek,vagy nyűgösködik,akkor rögtön csapot-papot ott hagyva csak vele foglalkoznak.Ha főzöl pl.akkor teríts le neki egy szőnyeget,rakj rá játékokat,és mond hogy míg főzöl addig játszhat,te meg beszélgetsz vele.Ha hisztizik,akkor ne végy tudomást róla,beszélj hozzá,de ne engedd,hogy manipuláljon.Abba fogja hagyni.
2014. máj. 13. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
32%
gondolom hisztizik,te felveszed.én nem csinálom ezt.ami dolgom van és nem tudom elintézni ha alszik bizony megcsinálom.hisztizik,de szép lassan rájön hogy nálam hisztivel nem ér el semmit.nem kell minden nyekkenésre felkapni,had hisztizzen.le fog szokni róla
2014. máj. 13. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Nem sír, nem hisztizik, csak attól félek kárt tesz magában. Ha egy percre nem figyelek, már káosz van. Mindenhova mászik, pakol, eszik mindent. Lezárt területen nem marad meg. Kicsi korban sem maradt meg soha. Sem járókában, sem ágyban. Alig alszik. Napi fél óra max. Az nem sok idő. Este fél kilenc körül elalszik, reggel 5-kor kel. Éjjel nincs már energiám dolgokra az egész napi dolgok után, meg amúgy is feléred, ha hangoskodok. Éjjel egy körül amúgy is ébred, ár vissza is alszik. Szóval nem tudom.
2014. máj. 13. 07:24
 4/17 anonim ***** válasza:
Nálunk is ugyan ez a helyzet. Iszonyú eleven és rögtön kitalál valami veszélyes mutatványt, ha egy percre nem figyelek. A kertben is figyelni kell minden lépésére, mert mindent megeszik, lenyel, simán belegyalogolna a kerti tóba, ha nem figyelek. Kerti munka kizárva. Lehet, hogy én nem csinálom jól, de a nagymamája is ugyan így van vele, pedig ő már 2 gyereket felnevelt.
2014. máj. 13. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Lemaradt, hogy 15 hónapos, kisfiú.
2014. máj. 13. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Mennyit vagytok a szabadban?
2014. máj. 13. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Az én lakásom már majdnem egy éve szinte teljesen le van csupaszítva.

A virágokat behordtam a kisszobába és elbarikádoztam, terítő, díszek, mütyürök nincsenek elérhető magasságban, a szekrények nyitókái madzaggal összekötve stb.

17 hónapos a lányom, ő is rámol, kóstol mindent, ami az útjába esik.

Így, hogy a lakás majdnem gyerekbiztossá van téve (tökéletes sosem lesz :D ), nem kell aggódnom, ha elmegyek c-re, zuhanyozni, vagy én épp mosogatok, míg ő a szobában molyol.

2014. máj. 13. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
64%

Hiába pontoztatok le,aki elkapatja a gyerekét,az ne sírjon,hanem tegyen valamit.

Szalad a lakás,piszkos,szutykos,egy normális ebédet nem tud megfőzni az anyuka mert a gyerek parancsol?És nap mint nap ezt olvasom.RÖHEJ.

2014. máj. 13. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

10 hónapos a fiam, egyedül jön megy a lakásban.

Minden úgy van kialakítva, elpakolva, ne eshessen semmi baja!

Nyugodtan főzzetek a konyhában, mosogathatok, mert tudom nincs elől olyan amit lenyelhet, nem érvel olyat ami ami veszélyes lenne rá. Mosni lehet mellette, együtt válogatjuk a ruhát, teregetünk, port törölni, porszívózni is lehet vele.

2014. máj. 13. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 ivilicious ***** válasza:
nem szabad túlságosan félteni, meg rögtön szaladni,ha sír, én biztos nem fogok..koszoljon, molyoljon, vegyszer,stb, törékeny,veszélyes úgy sem lesz a közelben.
2014. máj. 13. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!