Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mi volt a legviccesebb hiszti/...

Mi volt a legviccesebb hiszti/sírás ok, amit a gyermeked produkált és nem bírtad ki nevetés nélkül?

Figyelt kérdés

Még az elején vagyunk mindennek, egy éves. Nem egy ijedős típus, hajszárítót is szereti, utcai gépzaj se zavarja, sírni se nagyon szokott.


Ma délután bevittem az apjához, aki épp felébredt a délutáni sziesztából. Háttal volt az apjának, aki tüsszentett egyet. A lányunk összerezzent (idáig oké, váratlan, erős hanghatás).

Utána még két-három hangos "HÁPSSSZT" jellegű tüsszentése volt, az utolsó után a lányom elsírta magát és hozzám bújt. Komikus volt a helyzet, mert tényleg semmiségen sírt, ölelgettem, vigasztaltam, közben rázott a röhögés mindkettőnket.


2015. máj. 10. 23:23
 1/7 anonim ***** válasza:
99%

oviból telefonáltak, hogy menjek gyorsan mert vigasztalhatatlanul sír, nem is ebédelt, most le se tudják fektetni, csak zokog, nem látnak ugyan rajta semmi sérülést, de tuti történt valami, de annyira bőg, hogy beszélni se tud (nem sírós, oviba 3 év alatt akkor egyszer sírt csak)...

eldobtam a munkám, rohanok fejvesztve a gyerekért, ő kint ült az öltözőben, hogy a többiek tudjanak aludni, nyakamba zuhant és zokogott tovább, majd hazaúton sikerült annyira megnyugodnia, hogy elmondja mi volt a baja: tökfőzelék volt ebédre... és nagyon éhes volt... de utálja... :)

2015. máj. 10. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
98%

Jaj első hát ezen jót derültem. :)

A fiamnak talán nem volt ilyen, legalábbis most nem jut ilyen eszembe, viszont ha megengeded leírom magamat.

4 éves voltam valamilyen oltást kaptam. Pisszenés nélkül tűrtem a szurit, még mosolyogtam amikor elköszöntünk a doktornőtől aztán a váróba amikor adta rám anyu a kabátot nagy komolyan közöltem vele: De anyu én még nem is sírtam. Erre istentelen sírásba kezdtem. Szaladt ki a doktornő is hogy mi történt anyu meg közölte hogy semmi csak most jutott a gyerek eszébe hogy elfelejtett sírni. Mindketten nagyon röhögtek.

2015. máj. 11. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Kellett neki a betonból egy szív alakú kavics.

Olyan patáliát rendezett, hogy úgy néztek rám mint a véresrongyra.

2015. máj. 11. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Apa épp meccset nézett és akkorát kiabált egy gólnál, hogy az akkor egyéves fiunk ijedtében elsírta magát. Nem ezt szokta meg az tőle... Azóta sokszor eszünkbe jut, most már a gyerek is nevet rajta.:D
2015. máj. 13. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, javítom: nem ezt szokta meg tőle.
2015. máj. 13. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez a tökfözelékes dolog nagyon vicces volt!!!! jaj számtalanszor előfordul ilyen vicces téma, fiam igazi kis pukkancs. Ha valamin elkezdek nevetni, összehúzza a szemöldökét :ANYA EZ NEM VICCES!
2015. máj. 14. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Egy pár nappal ezelőtti eset után rájöttem, hogy a lányom eddig istennőnek nézett.

Ugyanis azon hisztizett be, hogy kapcsoljam le a napot.

Miután közöltem szegénnyel, hogy anya nem ekkora király, zokogott. :(

2015. máj. 16. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!