Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mennyi és milyen szemtelensége...

Mennyi és milyen szemtelenséget néztek el ovis gyerekeiteknek?

Figyelt kérdés
Hol van a határ, és mi a szankció? Pl. étkezésnél idétlenkedés, visszabeszélés, csendes pihi helyett rohangálás, viháncolás.
2015. máj. 12. 13:50
 1/4 anonim ***** válasza:

Amit már egyszer megtanult és megbeszéltük h nem szabad, azt nem nézem el, ami új hülyeség, azt megbeszélem vele, és csak akkor kap büntit, ha újból csinálja.

Életkori sajátosságoknak ellentmondó dolgokat meg nem erőltetek rá, nem kell pl. egyenes derékkal végigülnie egy 3 órás családi ünnepi ebédet.

2015. máj. 12. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Idétlenkedés nem szemtelenség csak bohóckodás, nem?


Visszabeszélésért édesség- és/vagy mesemegvonás. Ha nagyon fölidegesít, nem olvasok este (nálunk az olvasás egy szent tehén, imádja ő is meg én is, úgyhogy ez igen nagy büntetés neki).


Csendes pihi nálunk nincs. Oviban meg nem rohangál gondolom alvásidőben.


Amit még szoktam, az a büntibe ültetés.

2015. máj. 12. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

étkezésnél étkezünk, esetleg beszélgetünk. egyébként lehet idétlenkedni minden mennyiségbe, én is vele tartok és jót nevetünk magunkon. szemtelenkedés, visszabeszélés nincs, semennyit nem engedek, ezt tudja is így nem fordul elő.

csendespihenő sincs, semmi szüksége rá, már az oviban sem fektetik le. mikor kicsi volt akkor nem engedtem felkelni.

2015. máj. 12. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
C-vitamin, citromos-mézes tea, orrcsepp, sok gyümölcs. Tegnap tévedésből raharapott egy eros paprikara, ugy tippelem a fele taknyot kihozta belole (de azert ezt csak kesobb alkalmazom majd kuraszeruen :D )
2016. okt. 4. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!