Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Törésnek milyen tünete van...

Törésnek milyen tünete van 12hónaposon? Sírna?

Figyelt kérdés

múlthéten(csüt v péntek) az ujjára " esett"(kapaszkodott volna, de megbotlott)

7 végén vettem észre hogy be van dagadva az ujja és "zöldes" árnyalatú



gondoltam elég borogatni, majd elmúlik


csakhogy még mindig be van dagadva és zöldes..


feleslegesen nem akarok neki tortúrát kórház, miegyéb


2015. máj. 19. 12:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Nézesd meg mindenképpen. A vizsgálat még nem tortúra, ha nincs teendő, úgyse piszkálják tovább. De legalább egy sebész lássa.
2015. máj. 19. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
használja rendesen? Nem védi? Nem sír fel ha hozzáér valami? Ha el lenne törve akkor sokat sírdogálna, mindent a másik kezével akarna csinálni, nem akarná az öltöztetést. szerintem csak megzúzódott
2015. máj. 19. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
most jól megmozgattam neki körbe körbe, meg hajlítgattam, meg megnyomkodtam egy hangja nincs csak nézi értetlenül hogy most ugyan mit csinálok vele..
2015. máj. 19. 13:07
 4/14 anonim ***** válasza:
Volt pár kéz-láb-ujj és egyéb törésem és zúzódásom. Amit leírsz inkább zúzódás. Ha tört volna visítana a mozgatásra! Szerintem semmi szükség egy kórházi hercehurca ha használja és nem fáj neki. Nem akarok butaságot írni, nem tudom, hogy ilyen pici baba használhat e valamilyen sportkrémet..patikába kérdezz rá hátha van valami gyógynövényes! Sokat tud segíteni!!
2015. máj. 19. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

köszi utolsó

de szerintem erről így 4-5 napja lekéstem

ha időben feltűnt volna a baj, szerintem korábban kellett volna kennem

de egy égési sérüléssel is így jártam


volt hogy sírt, nem tudtam az okát, erre jópár nappal később vettem észre hogy két ujja között nagy égésnyom(valszeg a forró olajradiátorhoz ért)


néha el se tudom képzelni hogy tud olyan nyugodt lenni, nyugodtan aludni, én amikor leégettem az ujjam egy lábas jeges vízbe kellett lógatnom hogy tudjak tőle aludni..

2015. máj. 19. 21:53
 6/14 anonim ***** válasza:

Ezt én is feltettem magamnak párszor!! Néha olyan sérülésekkel hozzák őket minimális panasszal, hogy az agyam eldobom!! A szülőnek jobban szokott "fájni" mint a gyereknek!!

Csak egy pl..elesett a gyerkőc, kiugrott a kisujja, 90 fokos szöget zárt be a kézfejével oldalra. Egy mukkja nem volt, a doki úgy rakta vissza hogy AUCS volt de utána már röhögve mozgatta hogy juhhuuu újra működik 😄 azért sírt mert sínbe tettük és így nem rajzolhat...

2015. máj. 19. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

a kis drága :D


csak ugye akkor honnan tudja az ember, hogy baj van, ha ilyen fakírok..

2015. máj. 19. 23:31
 8/14 anonim ***** válasza:

Ha torés lenne, akkor nagyon fájna mozgatásnál. Szerintem nem használná. Inkább zuzodás. Borogatni és jegelni kell.

A tesom a sebészeten van, mindig felhívom ha ilyen van. Szerencsére még torést nem éltunk át :)

2015. máj. 20. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
köszi a válaszod, jó, hogy írtál, mert megint kezdtem aggódni, mert ugyanolyan duzzadt, dagadt és zöldes az ujja még mindig
2015. máj. 20. 21:26
 10/14 A kérdező kommentje:
*semmit ne lapdt vagy javult volna kinézetre már ez a 6-7.nap...
2015. máj. 20. 21:26
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!