Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Vennél használt iskolatáskát...

Vennél használt iskolatáskát a gyereknek?

Figyelt kérdés
amikor minden pénz számit otthon.vagy az illúzió is fontos,hogy ő válassza ki? meg a méret,hogy kényemes legyen,igazodjon hozzá?
2015. máj. 26. 12:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Vennék. De megkérdezném róla a véleményét, hogy tetszik-e neki, megfelelő-e.
2015. máj. 26. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ha minden pénz számít, akkor kényszerhelyzet van, bár nem biztos, hogy egy használt táskával anyagilag jobban jársz, mert az iskolatáska olyan nagy igénybevételnek van kitéve, hogy rendszerint hamarabb megadja magát, minthogy megunja a gyerek. Elmondanám a kisgyereknek, hogy ez a helyzet, használtan ebből a pénzből jobbat tudsz venni, mint újat, és mindenképp csak olyan vennék meg, amibe ő is beleegyezik, nem túl kopott és szépen alaposan kitisztítanám.
2015. máj. 26. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Vennék.De csak olyat ami újnak tűnik és márkás.A használt márkás cuccok általában strapabíróbbak és még olcsók is.

Szerintem ha tehetitek ő válassza ki vagy legalábbis tetsszen neki a mintája,színe.Legyen nagy a táska hiszen egy egész ''házat,, kellesz belepakolni.A kényelem mindenképpen fontos!

2015. máj. 26. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Minden nap hazahordják a táskát, vagy csak hétvégén? Ő fogja vinni, a hátán, vagy felnőtt kíséri, esetleg kocsival viszitek? Ha minden nap vinni kell, és ő viszi akkor mindenképp menjetek el és próbáljátok meg a boltban melyik lenne jó méretileg, és olyat keressetek használtan, mert pl az én lányom válláról is lecsúszott az ami először tetszett neki. Ha nem minden nap hordják, a használt is lehet újszerű.
2015. máj. 26. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Igen, ha meg kell nézni, mire költök. De szerintem ez nem zárja ki azt, hogy a gyerek válassza ki, csak meg kell nézni, honnan van, legyen miből választani (pl. vaterea, börze, stb.).
2015. máj. 26. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Bocs: Vatera.
2015. máj. 26. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat,akkor körül fogok nézni több helyen.
2015. máj. 26. 14:11
 8/11 anonim ***** válasza:
A Te esetedben használtat vennék. Igaz, hogy én újat vettem, de mindenképpen akciósat, kedvező árut kerestem. Azt csináltam, hogy kinéztem 3 táskát, amelyek akciósak voltak, azokat mutattam meg a kisfiamnak, hogy válasszon közülük. A kiválasztottat megrendeltem. Ő is jól járt, mert azt kapta amelyik tetszett neki, és én is, mert nem kellett teljes áron megvennem.
2015. máj. 26. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nálam még a demokrácia is sérül amikor kényszerhelyzet van és nincs elég lóvé. Ilyenkor nem szoktam megszavaztatni, hogy mit vegyünk. Ha strapabírónak néz ki, vennék használt iskolatáskát...
2015. máj. 26. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Persze, hiszen a gyerek amúgy sem tud olyan szempontok alapján választani, amik egy iskolatáskánál fontosak. Nekik úgyis csak a külső a lényeg és a kedvenc mesehőst ábrázoló tetszik majd neki akkor is, ha gagyi sz.r a minősége...

Feltételezem, hogy elsősnek lesz :)

Amúgy a Tesco-ban egész jó minőségű táskák vannak 10e Ft alatt, magam is meglepődtem.

1,5 éve vettem ott az akkor elsős fiamnak egy ergonomikus táskát 6000 Ft-ért, ilyesmit: [link]

A cipzárja szétment egy hónap alatt, viszont a blokkal szó nélkül kicserélték egy vadi újra, ami azóta is hibátlanul működik.

Szóval az újak között sem lehetetlen olcsón jót találni :)

2015. máj. 26. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!