Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Van itt olyan szülő, aki...

Van itt olyan szülő, aki Neemoxan tetűírtót használt?

Figyelt kérdés
2014. dec. 20. 23:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Megelőzésnek használtuk régebben, mikor az egyik kislányt tetű miatt hazaküldték a csoportból
2014. dec. 23. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ 😊. Megelőzésre ezt ajánlották?
2014. dec. 23. 12:44
 3/5 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom milyen volt, de már használtunk sajnos többször is. Nem tudom a megelőzés mennyire hatékony. Én a teljesen kivoltam borúlva, mert sajnos nem minden szülő tette meg amit ilyenkor kell.
2014. dec. 23. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm Neked is.


Pont így vagyunk mi is. Októberben már terves lett, akkor én is elkaptam tőle ☹ . Vettünk 5 ezer Ft-ért megelőző sampont és sprayt, ennek ellenére 2 hete megint volt a hajába. Egy kicsit elegem van, hogy az egyik kislány anyukája egyáltalán nem foglalkozik vele, és az oviban nem is jelzik, hogy gond van és nézzük sűrűn a haját.

2014. dec. 25. 15:24
 5/5 anonim ***** válasza:
Ó, hát annak idején én is összeszedtem a tetveket. Egy vagyont hagytam az üzletben ahol az irtószert vettem. Még szerencse, hogy ismerős volt az eladó, mert elég kínosan éreztem magam. Nálunk a védőnő nézte a gyerekeket és szóltak akinél gond van. A szerencsénk az volt, hogy ez iskolában történt és jött a szünet. Utána átkerült a gyerek egy másik közösségbe. Mindenesetre ha nem így lett volna fontolgattam, hogy megkeresem az önkormányzat egészségügyi osztályát, hogy csináljanak valamit. #3/4
2014. dec. 27. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!