Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 4-5 éves fiúkkal hová érdemes...

4-5 éves fiúkkal hová érdemes menni családi nyaralásra? Külfölf-belföld érdekel.

Figyelt kérdés

Tapasztalatokat szeretnék kérni. Milyen programok érdekelték őket és mik amik nem. Miket részesítettek előnyben (naposabb parti pancsolás vagy erdősebb, hüvösebb kirándulás...)stb., városnézés, egyéb program..

Tudom hogy ez gyerek- és családfüggő, de mások tapasztalata is sokat számít. Köszönöm


2015. jún. 9. 13:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez tényleg család és gyerekfüggő, hogyan éltek hova jártok. Ha szeretek túrázni, bolyongani a természetben akkor nem célszerű városba menni. Viszont ha a vizet szeretik a hegyekbe ne menjetek. Az én fiaim szeretnek nézelődni csavarogni, fürdeni, így Siófok, Zamárdi a legideálisabb mindenféle szempontból.
2015. jún. 9. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Bár ezt tényleg mindenki maga érzi, de én belföldi kirándulásra szavazok egyszerűbb és biztonságosabb kisgyerekkel! Nekünk nagyon bejött a kisvasutazás, a vidámpark, állatkert. Gyöngyöst, Nyíregyházát és Miskolcot is nyugodt szívvel ajánlom.
2015. jún. 9. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ekkora gyerekkel már bárhová el lehet menni, ami nektek megfelel. Az én gyerekeim nem nagy fürdők, nálunk egy Lillafüred-Miskolc kirándulás tökéletes. Lehet kisvonatozni, van pisztráng, patak, tó, meg vár, villamos, lehet nagyot mászkálni. De mi útrakeltünk velük ősszel 12 napra külföldre is. Ott is megpróbáltunk átmentet találni a csak gyerekprogram és a csak városnézés között.
2015. jún. 9. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Belföldről már mondtak pár szót, tehát külföldön én az olaszországi Lido di jesolo-t ajánlanám. Gyerekparadicsom.

Tengerpart, vidámparkok, tropicarium, aquapark. Kirándulásnak, városnézésnek pedig ott van Velence, ami egy helyi hajójárattal könnyen megközelíthető.

2015. jún. 9. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!