Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Sztetek érdemes lenne belevágn...

Sztetek érdemes lenne belevágnom? Milyenek külföldön az emberek?

Figyelt kérdés
19 éves vagyok és eddig még nem igazán vtak barátaim. Sajnos munka sincsen viszont az élet drága ezért igencsak hajlok arra, hogy kimegyek külföldre. Akikről halottam eddig azok mind azt mondták, hogy vágynak haza, mert hiányoznak nekik a barátaik, de én úgy érzem, hogy ez nem lenne probléma, nem hagynék hátra semmit csak 1 rossz életet. Nem tudom mienek külföldön az emberek. Külföldön lehetséges barátkozni? Ott jobbak az emberek, mint itt?

2014. ápr. 14. 00:05
 1/6 anonim ***** válasza:

Az emberek egyformák, viszont a kultúrális hatter, neveltetesuk mas lehet, mas nezeteik lehetnek, ha jobb eletszinvonalon elnek, akkor pozitivabbak (altalaban). Kulfoldon veled szemben, mint idegennel ketfele tipizalhato viselkedest lehet tapasztalni: vagy kisse ellenseges kirekeszto vagy ellenkezoleg baratkozni vagyo, ismerkedos. Ez utobbi azokbol ered, aki nyitottak, kivancsiak. Ha te itthon is olyan vagy. aki nem szeret baratkozni, akkor arra keszulj, hogy elsore sokan fognak erdeklodni, de ha mogorvan fogadod az erdeklodest, hamar lekopnak vagy gyakran valtigatjak egymast az erdeklodok. Ha tudsz kedves, nyititt lenni, meselni pl. a hazadrol, akkor sokan megmaradnak, de azokbol is csak azok lesznek igazan baratok, akik itthon is elobb-utobb a barataid lennenek.

Egyebkent legnagyobb hatranynak azt erezheted a baratkozasban odakint, hogy nem ugyanaz az anyanyekvetek es neha nehezebb megfogalmazni azt es ugy ahogy szeretned. De az igazi rokon lekeknel ez se gond:-). roviden: kint is lehet baratkozni, sot ilyen szempontbol, hogy uuu te honnan jottel? inditassal még akár konnyebb is lehet.

2014. ápr. 14. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Attol függ hova mėsz... pl a nėmetek barátságtalanok...
2014. ápr. 14. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Anglia érdekelne, mert angolul tanultam eddig.
2014. ápr. 14. 00:34
 4/6 anonim ***** válasza:

Ezt így nem lehet megmondani. Én ahol élek jól érzem magam, míg más ment már el innen, mert nem szerette, neki nem jött be.


Az emberek nem jobbak, itt ugyanúgy van bunkó és kedves is. Mondjuk napi szinten a boltban pl. udvariasabbak, türelmesebbek mint otthon, de barátkozásban ugyanaz... vagy találsz haverokat vagy nem. Ha nincs mit vesztened vágj bele, aztán meglátod, hogy hová jutsz.

2014. ápr. 14. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Nekem van egy közösségi oldalon külföldi barátaim.Fura,mert mások mint mi.Nekem van egy portugál,aki nagyon jó barátom,aki egyébként nagyon vicces,mindig boldog!Akármikor beszélek vele,mindig boldog.Természetes a déliek ilyenek.Vannak spanyol ismerőseim,olyan lazák,hogy azt hinni sem lehet!Nagyon kedvelnek engem,úgy veszem észre,és szeretik Magyarországot(Igaz,hogy nem voltak itt..)
2014. ápr. 25. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
előző vagyok,kolumbiai,Venezuelai,Egyiptomi,Ír haverjaim is vannak így neten,nagyon mások.Főleg a déliek(Portugál,Spanyol) Imádok velük beszélgetni,nagyon viccesek,lazák,kedvesek.Ne hidd,hogy trágárkodnak,meg olyanokat csinálnak,mint itt a fiatalok...teljesen mások,és csak magamat ismételgetem,ajánlom a délieket,írtóra jó fejek!Én imádom őket,utálom a rideg embereket(akik északiak) és érdekes,mert megemlítettem az íreket...nos azok is lazának látszanak..de a portugáloktól,spanyoloktól elájulnál.Hajrá!
2014. ápr. 25. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!