Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen immunerősítők vannak?

Milyen immunerősítők vannak?

Figyelt kérdés
Kisfiam most fog oviba menni, és sajnos nagyon beteges, kruppos fél éves kora óta. Folyton köhög vagy az orra folyik, és szeretném egy kicsit erősíteni az immunrendszerét mielőtt oviba megy, hogy jobban bírja. Milyen immunerősítők vannak, amiket szedhet egy három éves?
2015. jún. 15. 12:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia,igaz kislányom nem kruppos, de bevált a Béres csepp-ugyanannyi cebion c-cseppel,mint amennyi bérest adsz.Marslakócskák vitamin.néha megemelem a c-vitamin adagot,ha olyan beteges időszak van. S még fontosnak tartom a probiotikumot, én biogaia-t vagy Pro-Kidet adok neki, mert rengeteg nálunk a hányós-hasmenéses betegség.A durva,beteges időszakokban folyamatosan adom,amúgy nem folyamatosan.
2015. jún. 15. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

El kell, hogy keserítselek, ez mind csak marketing. Én már a világon mindent kipróbáltam, egy vagyont elköltöttem rájuk. Nem nagyon tudsz mit tenni. A lányom havonta 1 hetet volt itthon kiscsoportban, és még ő volt a helyi rekorder!

A fiam még többet.

Igaz, eleinte én is elkaptam tőlük, így én is szedtem a Ribomunylt, nekem úgy tűnt bejött, mert 3 éve nem voltam még csak náthás sem. De a gyerekeknek úgy nézem nem használt semmit sem.

A probiotikum, ami nagyon fontos, ha hasmenése van, vagy antibiotikumot kap, azt mindenképpen add neki.

2015. jún. 15. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én azt hallottam, hogy mindig kell enni egy kis koszt..
2015. júl. 4. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!