Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mik azok a természetes gyógymó...

Mik azok a természetes gyógymódok, vitaminok, immunerősítők, stb. , amelyek segíthetnek legyőzni a daganatos megbetegedéseket?

Figyelt kérdés
Itt most nem a csökkentett deutériumtartalmú vízre, Avemarra,és társaira gondolok.

2013. febr. 21. 13:49
 1/8 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne. Mi is kipróbáltunk apánál sok mindent, vitamin, Varga gomba, céklalé de sajnos romlik az állapota, áttétek...pedig ezekre is sokan esküsznek de mégse használt.
2013. febr. 21. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Napsugar11 ***** válasza:

Én 2 féle alternatív daganatterápiát ismerek, amiről tudom, hogy bevált. Sőt az egyik az nagyon jó eredményeket mutat, bár a statisztikában bármi lehet... Mindenesetre sajnos a hagyományos és az alternatív terápiák sem érnek semmit, ha a beteg nem teszi hozzá a saját részét.


Itt a gyógyulásba és a módszerbe vetett hiten túl az étkezési és egyéb szokások megváltoztatását, és a daganatot okozó lelki hozzáállás megváltoztatását is értem.


A legjobb csodaszer is csak időleges megoldásra képes, de legalább időt nyerünk azzal, hogy a lelki oldalt is meg tudjuk oldani.


Mind a 2 rákkutatót ismerem személyesen, ha kell, privátban megadom a telefonszámukat is.

2013. febr. 21. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Első válaszoló: sok lelkierőt és kitartást kívánok a családnak,főleg Apukádnak.Az én anyukám még az út elején áll,az sem biztos,hogy daganat,bár nagyon valószínű a tüdőszűrő alapján,ct még ezután lesz. Mamám az Avemart használja az 5 évvel ezelőtti vastagbéldaganat-műtétje óta,tünetmentes,és jól van,de kérdés,vajon ettől-e?Ha valamit megtudok,ide megírom,hogy te is olvashasd.
2013. febr. 21. 17:58
 4/8 A kérdező kommentje:
Napsugár 11: megköszönném,ha privibe leírnád,mit tudsz. Anyukám sajnos elég rossz passzban van amúgy is,depresszió,válás,mindenhogy legyengült,tehát a lelki oldala a legnehezebb.Az étkezéssel nincs gond,tudatosan odafigyel.
2013. febr. 21. 18:01
 5/8 anonim ***** válasza:
első vagyok.Napsugár nekem is elküldhetnéd priviben amit tudsz.Csak mi is már szkeptikussá váltunk, mindenki hangoztat mindenféle "csodaszert",hogy ez a tuti de sajnos még mindig ugyanúgy milliók halnak bele a rákba...apa is pozitív volt, de most már állandó fájdalmai vannak ami teljesen megtörte testileg-lelkileg. próbáljuk segíteni ahogy tudjuk, de most padlón van, nem hisz semmiben.Pedig ha ő feladja akkor mi már kevesek vagyunk...
2013. febr. 21. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Kérdező! írtam Neked privátban
2013. febr. 21. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Napsugar11 ***** válasza:

Megértek mindenkit, én is szkeptikus voltam. Csak az orvosoknak hittem, és amikor az Édesapámnak vastagbélrákja volt, a kemót erőltettem, hogy bírja ki. Ő pedig érezte és mondta is, hogy "hidd el, ez nekem nem használ, ettől fogok meghalni... Sajnos igaza lett. Ennek már 10 éve. Azóta sokat fejlődött a tudomány is, de sok olyan dolgot is megtaláltak a kutatók, amikkel komoly eredményeket lehet elérni. A legbosszantóbb az egészben, hogy már akkor is léteztek ezek, de akkora titokban, hogy képtelen lettem volna rátalálni.


Azóta viszont tudatosan keresem és találom meg a jobbnál jobb módszereket, és a Preventa víz és a gyógygombák is használnak. Sőt az algáknál is vannak már jó eredmények, ha valaki azt választaná.


Sajnos azt is tapasztalom, hogy minden a jó kommunikáción múlik, és vannak olyanok is, amik csak lehúzás, mert egy gyors javulási szakasz után még gyorsabb leépülés következik be.


Nem szabad semmiben sem megbízni azért, mert valaki jókat mond róla, vagy mert másoknak az használt. Én azt ajánlom mindenkinek, hogy amikor egy számára új készítménnyel találkozik, hallgasson a szívére. Próbálja meghallani, hogy az neki jó lesz-e? Legbelül mindenki érzi a választ, és soha ne higgyetek a számoknak, a statisztikának, csak kizárólag annak, hogy mi az érzésetek valamivel kapcsolatban.


Aki kérte, azzal felveszem a kapcsolatot, és megadom az elérhetőségeket, de figyeljetek mindig a "belső hangra". Ha a legkisebb kétkedés felmerül, nem az a jó megoldás, érdemesebb tovább keresni.

2013. febr. 22. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Napsugár 11! Nagyon köszönöm,jól látod.....szívből sajnálom Apukádat,és hogy ilyen áron kellett megérteni dolgokat :-(

Várom,hogy írj,szép napot.

2013. febr. 22. 10:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!