Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Érzékeny bőrű kislányomnak...

Érzékeny bőrű kislányomnak milyen fürdetőt használjak? A doki olyan drágát ajánlott. Babe ilyesmi.

Figyelt kérdés
19 hós és száraz bőrű.
2010. márc. 1. 17:25
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem is értem a dokit, miért drágát ajánlja a babádnak?

A sima gyógyszertári fürdető nem kerűl sokba.

Miért nem azt írja fel?

2010. márc. 1. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Lehet kapni gyógyszertárban fürdetőkrémet, gyerekorvos tudja felírni. Nyugodtan használhatod akár óvodás korú kisgyereknél is. A Babe nagy átvágás, megnéztem az összetevőit, ugyanazt tartalmazza, mint bármelyik kereskedelemben kapható tusfürdő/fürdetőszer.
2010. márc. 1. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Gondolom kap juttatást utánna ^^


Menj vissza és írass fel gyógyszertárit.

2010. márc. 1. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szia!20 hónapos a kisfiam és nagyon száraz volt a bőre. Mi Babe fürdetőt használunk, azóta selymes, finom bőröcskéje lett. Tényleg drága, de minimális kell belőle és több mint fél évig elég. Csak dicsérni tudom. Aki megengedheti, hogy megvegye, nyugodt szívvel tudom ajánlani. Nekünk bevált.
2010. márc. 1. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
stem keress valamit gyógynövényboltban, valami teljesen natúr tusfürdőt, pl. tulasi
2010. márc. 2. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.
2010. márc. 2. 18:13
 7/7 anonim ***** válasza:
A Babe tényleg nagyon jó és sokáig elég. Mi előtte hidrofilt használtunk, az már kevés volt.
2010. márc. 3. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!