Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ti hogy készültetek fel az...

Ti hogy készültetek fel az anyaságra?

Figyelt kérdés
Olvastatok könyveket, szakirodalmat vagy csak úgy belevágtatok "majd lesz valahogy" alapon?
2015. jún. 23. 06:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem készültem fel sehogy. Legalább is nem olvastam össze mindent, mert azzal csak idegesítettem volna magamat. Az orvosra és az idősebbekre hallgattam, és bevált.
2015. jún. 23. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Beszélgettem az anyukámmal, a védőnővel, néha néztem youtube-os "mit-hogy" videókat, olvastam cikkeket is, de azok nagy része csak elborzasztott, hogy mennyire szaranya leszek, ha nem változok meg. Vida Ági kismamablogos posztjait szoktam még elolvasni, azok nagyon tetszenek.
2015. jún. 23. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az anyaságra nem lehet felkészülni :)
2015. jún. 23. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
nem lehet ja :) de azert olvastam a temarol, szakirodalmat, magarol a tergessegrol is, meg par ilyen magazint, tajekoztatot amit a vedono adott a babaapolasrol...nevelesi konyvet is kaptam de azt mar nem volt idom elolvasni, gina ford konyvet olvastam még, fokent a napirend fontossagarol, altatasrol stb...de ezek annyira baba fuggo dolgok hogy valoban nem lehet felkeszulni ra, maximum egy altalanos kepet kapni arrol hogy milyen az idealis elet a babaval...ezen felul tajekozodtam babas ismerosoktol, foleg hozzataplalas ugyeben, babaapolas ugyeben, még terhesseg alatt csomo receptet mentettem le hozzataplalashoz (amit persze ki se nyitottam azota) bujtam az internetet.
2015. jún. 23. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem igazán olvastam szakirodalmat. Valahogy úgy voltam,hogy minden gyerek más, könyvből szerintem nem igazán lehet gyereket nevelni. Persze egy-két dolognak utánanéztem, de leginkább a megérzéseimre hallgattam.
2015. jún. 23. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát sehogy... volt időszak mielőtt teherbe estem, gellert kaptam és nekiálltam rákeresni a neten a pelenkázásra, etetésre stb... aztán beleuntam mivel még annyira messzinek tűnt az egész. Amikor terhes voltam akkor meg a védőnő mindig magyarázott valamit. Ha eszembe jutott valami ami érdekelt a gyerekneveléssel kapcsolatban azt gyorsan meggoogle-ztam. Szülés után mindent megmutattak, itthon meg simán belejöttem mindenbe.
2015. jún. 23. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!