Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mikor viszitek, vittétek...

Mikor viszitek, vittétek gyermeketeket először fogorvoshoz? Milyen volt? Hogy készültetek rá?

Figyelt kérdés
2011. febr. 7. 15:23
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
én 3 éves koruktól viszem őket rendszeresen évi kétszer. úgy készültünk fel rá, hogy mikor én mentem a fogorvosomhoz, vittem őket is, hogy szokják a rendelőt, meg lássák, milyen az. és előtte hosszasan mindig megbeszéltük, hogy miért kell menni, miért hasznos, mit csinál a fogorvos bácsi. sosincs vele baj, a vizsgálat nem nagy kunszt, ha csinálnának is velük valamit (tömés, húzás), az biztos rossz élmény lenne nekik, dehát ezt igyekszünk megelőzni a rendszeres fogorvoslátogatással.
2011. febr. 7. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!