Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit vennétek egy 5 éves...

Mit vennétek egy 5 éves kisfiúnak?

Figyelt kérdés
3000Ft körül, szereti az autókat, de már nem akark neki megint azt venni
2015. jún. 28. 10:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Legót, mesekönyvet, társast, memóriajátékot, de az én fiam pl. a ruháknak is nagyon örül.
2015. jún. 28. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Autos design-nal szinte barmit, polot vagy kifestökeszletet...stb. Ha szeret szinezni, jobb minösegü szinesceruzakat. Iroszerboltokban is erdemes körülnezni, pl. jatekok is vannak ill. könyvek, ha mar erdekli az olvasas. Vannak kezdö olvasoknak olyan könyvek, amiben sok kep, keves olvasnivalo, es egy-egy szo helyett egy figura rajzolva. A lanyomat mar erdekelte akkoriban, bar sztem legtöbb gyereknek inkabb 1 ev mulva aktualis.

Ha olyasmit akarsz, ami a fejlödeset szolgalja, az anyukat kellene sztem megkerdezni, ö tudja a legjobban! Ha a tiptoy sorozat megvan neki, akkor 3000 Ft-ert mar van ehhez könyv, ezt nagyon szeretik sztem a gyerekek. (De ehhez kell venni ceruzat, ami dragabb, amit az összes tiptoyhoz hasznalni tud.) Mit mond, ö mit szeretne? Esetleg utalvany is lehet, ha pl. valamire gyüjt (roller, inline skater...stb).

Szabadidös tevekenysegekhez labda vagy sportszerek?

2015. júl. 3. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

kérdeztem, mondta ,hogy mindegy neki mit veszünk

valami készségfejlesztő jó lenne, bár őt nem érdeklik a könyvek, meg színezés se nagyon köti le

2015. júl. 3. 20:28
 4/5 anonim ***** válasza:

Itt nagyon jo 5leteket irnak:

[link]

Földgömb sztem meg korai.

Moon Sand - nem szarad be ez a gyurma, ezert jobb, különbözö szinekben kaphato, sztem nagyon jo ötlet.

Es itt is körülnezhetsz:

[link]

2.

2015. júl. 3. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi :)
2015. júl. 4. 10:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!