Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2 éves szülinapra mit vennétek...

2 éves szülinapra mit vennétek kisfiúnak?

Figyelt kérdés
A család kérdezgeti, hogy mit vegyenek, de nem sok ötletem van. Most mindene megvan nagyjából, ami tényleg szükséges. A ti gyereketek miket kapott, ami hasznos. Játék és egyéb is lehet.
2014. márc. 6. 19:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
nagyon jó könyvek vannak, kismotor, plüss állatka, ágynemű, párna, babzsák, építőjáték, autópálya, kis hátizsák (bölcsibe óviva jól jön majd), bögre, evőeszköz, labda, egyszerű kirakó, pizsama, cipő, szép torta, csoki, gyümölcs édesség, zsírkréta, gyurma, játszószőnyeg (autópályás), autógarázs, hintaló, hinta, ugráló asztal, fürdő játék (kis kacsa, malom, szökőkút), fakocka, favonat, báb, gyerek takarító szett, gyerek fűnyíró
2014. márc. 6. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Duplo lego, autók, kis foteo
2014. márc. 6. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
rollert kapott a 2 évesünk
2014. márc. 6. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Futóbicikli, aszfaltkréta, kisasztal, kisszék, Lego Duplo, kisautó, pizsama.
2014. márc. 6. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Nálunk is aktuális lesz nemsoká nekem se sok ötletem van.

Egyelőre inkább ruhákban gondolkodom, mert nyári dolgai nem nagyon vannak és a szülinapja pont a nyár elején lesz.

Így a kedvenc mesefigurás póló, trikó már megvan.

Aszfaltkréta is lesz, mert nincs olyanunk. meg az a tábla amire lehet firkálni és el húzol egy pöcköt és letörlni.

Pizsamát én még nem vennék, mert body meg nadrágba alatatom,pizsi gondolom akkor kell mikor már szobatiszta, itt mi még nem tartunk.

Könyveket gondoltam, amibe néhány sor van minden oldalon.

Fa puzzle mindenképpen lesz. Játszósátor.

HÁt én itt tartok nagyjából.

2014. márc. 7. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Első válaszoló írta az autópályás játszószőnyeget, ilyenkor már tetszik a gyerekeknek? Mármint érti hogy ott az út és azon megy az autó? Vagy inkább később?

Az ikeába láttam nagyon tetszik, még azon is elgondolodom mert amúgy meg kéne egy kis szőnyeg is a szobába

ja utolsó voltam

2014. márc. 7. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Ugyan az én fiam, nyáron lesz 2 éves, de ő is futóbicajt fog kapni, meg barkácsasztalt.

A rajztáblát nagyon szereti, illetve az autókat, autópályákat, a fp-nak van a little peple sorozatból az nagyon bejön neki:)Mostanában kezdett építókockázni, ő a kirakókat annyira nem szereti.

2014. márc. 7. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az ötleteket. Ami biztos az, hogy új leesésgátlós ágyat kapott és ahhoz kap nagyfiús paplan+párnát. Kap az ágyhoz falvédőt. Játékokból a favonatkészlet az egyedüli ötletem. Apróságokat kap év közben is. A futóbicikli nem korai még? Az én kisfiam még a kismotort sem szereti. A hintalóra sem ül rá, ezért azt sem kap. Triciklije van, azt szereti. Lehet, hogy pizsit is kap. Ja és 1 hétre rá lesz a névnapja is, azért kell ennyi ötlet :)
2014. márc. 7. 13:52
 9/11 anonim ***** válasza:

Milyen leesésgátlós ágy lesz? Nekünk van egy 90*200as ágyunk arra keresek leesésgátlót és ötletet merítenék :)


A fa vonat nálunk nagyon bejött!!!! Karácsonyra kapta 1,5 éves volt és imádja. Második szülinapjára valami kiegészítőt veszek hozzá, olyat ami azért masszív, mert lehet egy sorompót hamar tönkre tenne :) de egy alagút talán bírja a strapát :)


Futóbiciglit én kb 3 éves szülinapra tervezek mégcsak most kezdte el érdekelni a kismotor és azt sem használja sokat, párat lök rajta aztán leszáll, úgyhogy a két évesre én sem veszek futóbiciglit, bár gyerekfüggő.

2014. márc. 7. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
170*80-as fenyőágyat vettünk. Használtat, ezért nem tudok linkelni. A férjem szerel rá leesésgátlót. [link] ehhez hasonlót, ami alul olyan, mint egy villa, így nem kell fúrni az ágyat. A kismotorral nálunk is hasonló a helyzet.
2014. márc. 7. 14:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!