Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Csak szerintem érthetetlen és...

Csak szerintem érthetetlen és nem normális gondolkodás?

Figyelt kérdés
Ma szülinapra voltunk hivatalosak,de nem mentünk,mert lázas lett a fiam és hányt. Igaz, "csak" 37,8 volt a hője,de reggel negyed 7 volt,tudtam,lesz rosszabb. Anyósom annyit mondott csak,hogy hát azért menjünk már el,mert akkor ő hogy jön haza. Megjegyzem,ez oda-vissza 500 km. Egész nap nem hívott, hogy mi van a fiammal. Időközben 39 felé ment a láz. Erre kitalálta, hogy hazafelé este 9kor ő feljön azzal a párral,aki hazahozta. Megmondtam a férjemnek, hogy ide bizony nem,mert megyünk lefeküdni. És a férjem sem fogja fel, hogy mi lett volna ebben rossz,ha feljönnek. Hozzáteszem,szombaton még én is feküdtem,mert előtte én voltam lázas beteg,szval a lakás sem volt rendben. De normális egy 3 gyerekes és 3 unokás felnőtt nőtől ez a viselkedés?
2015. jún. 28. 22:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Férjed csak szimplán fél/tart az anyjától, ezért inkább egyezik vagy semleges. Nem kell beengedni, ennyi.
2015. jún. 28. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem normális szerintem sem, tapintatlan.
2015. jún. 28. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
előző héten is ment a hasa a gyereknek.egész héten meg nem kérdezte,hogy jól van-e.most sem jutott eszébe,hogy hogyan oldom meg holnap munka mellett?bezzeg a msáik 2 unokáról azt is tudja,mikor nőtt ki a következő hajaszála
2015. jún. 28. 22:14
 4/11 anonim ***** válasza:
93%
Nem, nem normalis... de nem ertem, hogy jon ide a ket masik unoka...
2015. jún. 28. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
77%
Tapintatlan, de azért nem vérlázító. Este 9-kor felmenni a fia családjához meglátogatni a beteg gyereket, azért szerintem nem akkora baj. Ha csak jópofizni akart, az más. De azt sem írtad, ki a bizonyos pár nektek, amúgy milyen gyakran jár hozzátok, milyen a kapcsolat, hánykor fekszetek, ezt ő tudja-e, tudta-e, hogy te is beteg vagy, stb. Így elég nehéz megítélni. A férjednek az anyja, nyilván neki természetesebb ez, mint neked. Minden család más.
2015. jún. 28. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
48%
este 9-kor látogatóba menni egy családhoz szerintem nem illik és betegségtől egészségtől függetlenül
2015. jún. 28. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
78%
Tehát először az a probléma, hogy nem érdeklődik a gyerekről, utána meg az, hogy meglatogatna. Amúgy hogy történt, meg jelentek az ajtóban és te elkuldted őket?
2015. jún. 29. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
31%
hát nekem este 9-kor ne jöjjön már fel a beteg gyerekemhez két vadidegen emberrel,ez bunkóság.
2015. jún. 29. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
65%

Egyáltalán nem derült ki, hogy vadidegenek-e, vagy sem. Szerintem a kérdező nem bírja az anyósát. Ráadásul attól tar, hogy megszólják, gondolom, volt erre példa.

"előtte én voltam lázas beteg,szval a lakás sem volt rendben", plusz még meg is van sértve, hogy a másik 2 unokával többet foglalkozik a nagyi (egy későbbi kommentben). Csak megerősítést vár tőlünk, hogy az anyós rossz, ő meg jó. Ennyi, le is pontozott mindenkit, aki meg meri kérdőjelezni.

2015. jún. 29. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Az, hogy ti nem mentek el a szülinapra, miért gátolja meg anyósodat a hazamenésben? Nem értem. És ha csöndben van, miért ne mehetne el hozzátok attól, hogy a gyerek alszik? Az meg tök mindegy, hogy a lakás rendben van-e, anyósod nem idegen, nem kell csillogó-villogó lakásban várni a fogadását.
2015. jún. 30. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!