Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mensesnel hova mentek kisgyere...

Mensesnel hova mentek kisgyerekekkel a forro nyari kanikulaban?

Figyelt kérdés
2 het mulva megyünk nyaralni, es addig jo lenne elötte föleg a gyerekek böret hozzaszoktatni a napsüteshez. Eddig vagy hideg volt hetvegen a strandolashoz, vagy "kötelezö" születesnapok (ferjem csaladjaban vannak ilyenek), meg sehol sem voltunk, most terveztem, viszont ma megjött a mensesem, es elsö napokon nagyon erös + pms tünetek. (De örülök, h akkor most nem nyaralasra esik!)

2015. júl. 3. 10:46
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Forrò nyàri kànikulàban kisgyerekkel sehova.Kicsit hüvösebb òràkban jàtszira.Vàlasz egy jò naptejet és nem lesz gond.
2015. júl. 3. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Vasarnap hasonlo programot terveztem, de holnap 32 fokot mond, ötlet?
2015. júl. 3. 11:05
 3/5 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem ezt az időjárást, ami most jön, csak vízparton lehet kibírni. Nyilván nem a déli órákban, vagy olyankor fedett részre kell menni, de miért ne lehetne kánikulában strandra menni kisgyerekkel? Mikor máskor?

Én megyek strandra akkor is, ha megjött, elvégre erre találták ki a tampont :) Ha görcsöl is mellé a hasam (az első két napban elég durván szokott), akkor beveszek egy görcsoldót és egy aszpirint, aztán jónapot.

2015. júl. 3. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mi nagyon melegben csak a kertben vagyunk, mindig az árnyékos oldalon. Kismedence, játékok, és 11-15 között pedig bent.

Ha panelben laktok, akkor nyilván ez nem jó.

Én strandra el nem mennék, hanem korán kivinném egy árnyékos játszótérre, meg délután is.

Ha otthon nagyon meleg van, akkor a kádban is tud pancsikolni kicsit.

A strandokkal az a bajom, hogy általában egész napos program, tehát beleesik a tiltott idő is. Vagy találsz árnyékot vagy nem. A nagyobbik fiam 4.5 éves még szerencsere ő sem igényli a strandolást.

2015. júl. 3. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
ha szarul vagyok akkor sehová én elég szarul szoktam olyankor lenni.
2015. júl. 3. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!